Barnsley kontra West Brom, wynik spotkania - 0-0

Barnsley kontra West Brom zakończony wynikiem 0-0. W dniu 2021-12-17 19:45 na stadionie Oakwell odbył się mecz futbolowy ligi Championship kolejki 23. Na przeciw siebie stanęły Barnsley oraz West Brom.

Pierwsza połowa meczu między Barnsley a West Brom zakończyła się wynikiem 0-0. Końcowy wynik spotkania to 0-0.

Gole strzelali:

Żółte kartki Barnsley: Michał Helik 90'

Żółte kartki West Brom: Jake Livermore 52' Conor Townsend 70' Jayson Molumby 90'

Czerwone kartki Barnsley:

Sędzią głównym tego spotkania był Tim Robinson, England. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu Barnsley zmierzy się już z Stoke City, następne spotkania z drużynami Blackburn oraz Nottingham Forest. Kolejno natomiast West Brom z Derby. Następne mecze zagra z drużynami Preston oraz Cardiff.

Oddani fani śledzą potyczki w lidze Championship. Mocne piłkarskie zespoły oraz piłkarze tacy jak Michał Helik Jake Livermore często sprawiają kapitalnym miłośnikom wiele pozytywnych wrażeń. Potyczki między drużynami są zajadłe, bardzo rzadko bywa, że są to potyczki nie warte uwagi. Nieustannie natrafiamy na bezlitosne sytuacje na faul, efektowne asysty czy gole zapewniające niezapomnianych wrażeń z widowiska piłkarskiego. Zachęcamy, aby przeglądać widowiska piłkarskie ligi Championship, być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań oraz przeglądać codziennie zapowiedzi nadchodzących wspaniałych zmagań futbolowych. Udział takich znanych zespołów jak Barnsley i West Brom z ligi Championship gwarantuje niezapomniane wrażenia i sprawia, że piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie "live" tych utalentowanych piłkarzy i ich zmagań na tak wspaniałym stadionie jak Oakwell.