West Brom - Reading, wynik meczu - 1-0

Dnia 2021-12-11 15:00 na stadionie The Hawthorns rozegrał się emocjonujący mecz piłkarski ligi Championship kolejki 22 pomiędzy West Brom a Reading.

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego pomiędzy West Brom oraz Reading wynik to 0-0. Końcowy wynik meczu to 1-0.

Gole strzelali: Callum Robinson 62' 1-0 Karlan Grant

Żółte kartki West Brom: Callum Robinson 63'

Żółte kartki Reading: Alen Halilović 34' Dejan Tetek 66'

Czerwone kartki Reading:

Główny sędzia meczu to David Webb, England. Pomagało mu 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu West Brom stanie naprzeciw Barnsley, następne spotkania z drużynami Derby i Preston natomiast Reading podejmie Luton. Następne mecze zagra z drużynami Peterborough i Fulham.

Coraz częściej fani śledzą poczynania w lidze Championship. Ciekawe piłkarskie drużyny i zawodnicy tacy jak przykładowo Callum Robinson Alen Halilović raz za razem zapewniają wyborowym kibicom wiele zapierających dech w piersiach przeżyć. Zdarzają się ostre sytuacje z faulem zakończone pokazaniem żółtego kartonika, spektakularne sytuacje podbramkowe i asysty gwarantujące dreszczyk emocji z oglądanego widowiska. Walki pomiędzy graczami bywają bardzo zaciekłe, nie często okazuje się ostatecznie, iż są to zmagania usypiające. To też warto przeglądać widowiska piłkarskie pasjonującej ligi Championship, być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów i przeglądać codziennie zapowiedzi przyszłych wspaniałych zmagań piłkarskich. West Brom oraz Reading jak ich udział w lidze Championship gwarantuje niezapomniane wrażenia oraz sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie na żywo tych wszechstronnych sportowców oraz ich zmagań na wyjątkowym stadionie jak The Hawthorns.