Stoke City vs West Brom, wynik meczu: 1-0

W dniu 2021-10-01 18:45 na stadionie bet365 Stadium odbył się mecz futbolowy ligi Championship kolejki 11 pomiędzy Stoke City a West Brom.

Pierwsza połowa spotkania między Stoke City oraz West Brom zakończyła się wynikiem 0-0. Końcowy wynik spotkania to 1-0.

Gole strzelali: Sam Surridge 71' 1-0 Nick Powell 79' 2-0 Tommy Smith

Żółte kartki Stoke City: Adam Davies 75' Sam Surridge 90'

Żółte kartki West Brom: Jake Livermore 51' Sam Johnstone 90'

Czerwone kartki Stoke City:

Czerwone kartki West Brom:

Główny arbiter spotkania to T. Robinson. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu Stoke City stawi czoła Sheffield Utd, następne spotkania z drużynami Bournemouth oraz Millwall a West Brom z Birmingham. Następne mecze zagra z drużynami Swansea oraz Bristol City.

Coraz częściej oddani fani piłki nożnej śledzą pasjonujące poczynania, które mają miejsce w lidze Championship. Fascynujące drużyny futbolowe oraz piłkarze tacy jak Adam Davies Jake Livermore stale serwują wyborowym miłośnikom piłki nożnej emocje z najwyższej półki. Natrafiamy na brutalne faule, efektowne asysty i gole, które dodają wspaniałe wrażenia oraz przyjemność z meczu. Zmagania między zawodnikami ligowymi bywają niezwykle bezkompromisowe, nie często bywa ostatecznie, iż potyczki męczą. Z tego względu warto przeglądać zapowiedzi przyszłych emocjonujących meczów futbolowych orazoglądać widowiska piłkarskie emocjonującej ligi Championship oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań. Uczestnictwo takich zespołów jak Stoke City oraz West Brom w lidze Championship gwarantuje wspaniałe emocje oraz sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja na światowym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych wybitnych piłkarzy oraz ich zmagań na historycznym stadionie, bet365 Stadium.