Spotkanie pomiędzy Fulham oraz West Brom zakończone wynikiem 3-0 dnia 2021-10-30 11:30 na stadionie Craven Cottage

W dniu 2021-10-30 11:30 na obiekcie sportowym Craven Cottage rozegrał się mecz futbolowy ligi Championship kolejki 15. Zmierzyły się ze sobą Fulham oraz West Brom.

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Fulham a West Brom wynik wynosił 2-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 3-0.

Gole strzelali: A. Mitrović 20' 1-0 A. Mitrović 40' 2-0 A. Mitrović 82' 3-0 H. Wilson

Żółte kartki Fulham:

Żółte kartki West Brom: Semi Ajayi 23' Kyle Bartley 52' Robert Snodgrass 76'

Czerwone kartki Fulham: Tosin Adarabioyo 85'

Czerwone kartki West Brom: Darnell Furlong 70'

Główny sędzia meczu to M. Salisbury. Pomagało mu 3 utalentowanych sędziów. W następnym meczu drużyna Fulham stanie naprzeciw Blackburn, następne spotkania z drużynami Peterborough oraz Barnsley a West Brom z Hull City. Następne mecze zagra z drużynami Middlesbrough oraz Huddersfield.

W dzisiejszych czasach mnóstwo fanów śledzi niezwykle fascynujące poczynania, które tyczą się ligi Championship. Liczące się zespoły futbolowe z ligi oraz zawodnicy tacy jak m.in. Semi Ajayi często zapewniają kapitalnym entuzjastom mnóstwo emocji. Zmagania pomiędzy drużynami bywają bardzo zajadłe, nie często okazuje się, że widowiska nudzą kibica. Nieprzerwanie obserwujemy zapadające w pamięć sytuacje podbramkowe oraz asysty, bezlitosne sytuacje na faul zakończone niejednokrotnie pokazaniem czerwonej kartki dodające pikanterii całemu widowisku. Zachęcamy każdego fana, żeby być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań i oglądać wydarzenia piłkarskiej wyjątkowej ligi Championship oraz przeglądać każdego dnia wszelkie zapowiedzi przyszłych potyczek futbolowych. Uczestnictwo takich drużyn jak Fulham i West Brom z ligi Championship gwarantuje niezapomniane emocje i sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie live tych wszechstronnych piłkarzy i widowiskowej walki pomiędzy nimi na wyjątkowym stadionie, Craven Cottage.