Mecz Stoke City - West Brom, wynik 2-2

Wczorajszy mecz pomiędzy drużynami Stoke City i West Brom zakończył się remisem 2-2. Spotkanie, które odbyło się 6 kwietnia o godzinie 14:00 na bet365 Stadium w ramach 41. kolejki ligi Championship, okazało się emocjonującym widowiskiem. Mimo prowadzenia 0-1 dla West Brom na przerwie, ostatecznie obie drużyny podzieliły się punktami po skutecznym rewanżu Stoke City w drugiej połowie.

Relacja z meczu: Stoke City - West Brom (2-2)

Witajcie na bet365 Stadium, gdzie dzisiaj odbył się zacięty mecz pomiędzy drużynami Stoke City i West Brom. Atmosfera na stadionie była niesamowita, kibice dopingowali swoje drużyny od pierwszej minuty. Sędzią głównym tego starcia był Andrew Kitchen z Anglii.

Pierwsza połowa rozpoczęła się dynamicznie, z obiema drużynami atakującymi. W 24. minucie to jednak goście objęli prowadzenie - Grady Diangana trafia do siatki po asyście M. Johnstona, dając West Brom prowadzenie 1-0. Mimo starań gospodarzy, wynik do przerwy nie uległ zmianie.

Po zmianie stron West Brom kontynuowało swoją skuteczną grę i w 57. minucie zwiększyło przewagę - J. Wallace umieścił piłkę w siatce, podnosząc wynik na 2-0 dla gości. Jednakże Stoke City nie zamierzało się poddać i zaczęło naciskać na rywali.

W 68. minucie M. Manhoef zmniejsza dystans, zdobywając bramkę po asyście K. Hoevera. Gospodarze zyskali wiarę w odrobienie strat i w 78. minucie udaje im się wyrównać! André Vidigal trafia do siatki, ustalając wynik na 2-2. Bet365 Stadium oszalało!

Emocje nie opadły do końca meczu. Ostatnie minuty były pełne napięcia, a obie drużyny starały się zdobyć zwycięskiego gola. Ostatecznie jednak mecz zakończył się remisem 2-2, co sprawiło, że kibice mogli opuścić stadion z uśmiechem na twarzy.

Warto zaznaczyć, że obie drużyny otrzymały żółte kartki - dla gospodarzy były to Thompson i Burger, a dla gości Diangana i M'Vila. Czerwonych kartek nie było.

Następne mecze w ligowych rozgrywkach zapowiadają się interesująco. Stoke City zmierzy się z zespołami Swansea, Sheffield Wednesday oraz Plymouth, natomiast West Brom czekają starcia z Rotherham, Sunderland i Leicester. Czy obie drużyny będą kontynuować swoją dobrą passę? Przekonamy się już niebawem!