Sunderland - West Brom, wynik meczu 1-2

Po pierwszej połowie spotkania między Sunderland i West Brom wynik to 1-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1-2.

Dnia 2022-12-12 20:00 na obiekcie sportowym Stadium of Light rozegrał się mecz futbolowy ligi Championship kolejki 22 pomiędzy Sunderland a West Brom.

Gole strzelali: A. Diallo 19' 1-0 T. Rogić 70' 1-1 D. Dike D. Dike 82' 1-2 J. Wallace

Żółte kartki Sunderland: Danny Batth 33'

Żółte kartki West Brom: Jed Wallace 71'

Czerwone kartki Sunderland:

Sędzią głównym tego spotkania był James Linington, England. Asystowało mu trzech doświadczonych sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Sunderland stawi czoła Hull City, następne spotkania z drużynami Blackburn i Wigan. Kolejno natomiast West Brom z Rotherham. Następne mecze zagra z drużynami Coventry i Bristol City.

Bardzo często wierni fani futbolu śledzą pasjonujące potyczki ligi Championship. Mocne piłkarskie zespoły z tejże ligi i zawodnicy tacy jak przykładowo Danny Batth Jed Wallace systematycznie zapewniają wspaniałym entuzjastom futbolu mnóstwo pozytywnych emocji. Walki między drużynami ligowymi okazują się zażarte, nie często bywa ostatecznie, że są to widowiska statyczne. Obserwujemy wyjątkowe sytuacje podbramkowe czy asysty, ostre sytuacje z faulem, które gwarantują smaczku całemu wydarzeniu. Warto więc przeglądać wszelkie zapowiedzi nadchodzących ligowych potyczek futbolowych i być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów i przeglądać spotkania piłkarskie profesjonalnej ligi Championship. Uczestnictwo takich popularnych drużyn jak Sunderland i West Brom w lidze Championship gwarantuje wspaniałe wrażenia i sprawia, że futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie "live" tych wszechstronnych piłkarzy i ich zmagań na widowiskowym stadionie, Stadium of Light.