Mecz West Brom - Preston na stadionie The Hawthorns: końcowy wynik 0-2

Po pierwszej połowie spotkania między West Brom a Preston wynik to 0-1. Końcowy wynik meczu to 0-2.

Dnia 2022-01-26 20:00 na obiekcie sportowym The Hawthorns odbył się mecz futbolowy ligi Championship kolejki - 25 pomiędzy West Brom a Preston.

Gole strzelali: E. Riis 41' 0-1 C. Archer 76' 0-2

Żółte kartki West Brom: Darnell Furlong 49' Conor Townsend 78'

Żółte kartki Preston: Benjamin Whiteman 48' Emil Riis 52' Ched Evans 69' Sean Maguire 90'

Czerwone kartki Preston:

Sędzią głównym tego spotkania był Keith Stroud, England. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu drużyna West Brom zmierzy się już z Sheffield Utd, następne spotkania z drużynami Blackburn i Luton. Kolejno natomiast Preston zmierzy się z Millwall. Następne mecze zagra z drużynami Hull City i Huddersfield.

Liczna grupa fanów z zaangażowaniem śledzi starcia w lidze Championship. Ciekawe zespoły futbolowe z ligi i piłkarze jak Darnell Furlong Benjamin Whiteman stale gwarantują wyśmienitym kibicom emocje z najwyższej półki. Regularnie natrafiamy na bezlitosne sytuacje z faulem, wyśmienite asysty oraz gole gwarantujące wyjątkowe przeżycia z meczu. Zmagania między piłkarzami z ligi są bardzo zajadłe, niezwykle rzadko zdarza się ostatecznie, że spotkania nas męczą. Warto więc śledzić spotkania piłkarskie znakomitej ligi Championship i być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań i przeglądać wszelkie zapowiedzi przyszłych wspaniałych zmagań piłkarskich. West Brom i Preston jak ich udział w lidze Championship zapewnia niezapomniane emocje i sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych uzdolnionych piłkarzy i ich zmagań na wyjątkowym stadionie, The Hawthorns.