Na stadionie Select Car Leasing Stadium dnia 2022-04-30 14:00 odbyło się spotkanie Reading vs West Brom zakończone wynikiem 0-1

W dniu 2022-04-30 14:00 na stadionie Select Car Leasing Stadium odbył się emocjonujący mecz ligi Championship kolejki 45. Na przeciw siebie stanęły Reading oraz West Brom.

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego pomiędzy Reading a West Brom wynik wynosił 0-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-1.

Gole strzelali: K. Ahearne-Grant 78' 0-1 C. Robinson

Żółte kartki Reading: Danny Drinkwater 62'

Żółte kartki West Brom: Matt Phillips 32' Jayson Molumby 55' Zachary Ashworth 90'

Czerwone kartki Reading:

Sędzią głównym tego spotkania był Matt Donohue, England. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Reading zmierzy się już z Luton, następne spotkania z drużynami Barnsley oraz a West Brom zmierzy się z . Następne mecze zagra z drużynami oraz .

Liczna grupa fanów futbolu śledzi ekscytujące potyczki, które startują w lidze Championship. Utalentowane drużyny futbolowe z tejże ligi oraz piłkarze tacy jak Danny Drinkwater Matt Phillips nieustannie gwarantują wyborowym fanom wrażenia z najwyższej półki. Trafiamy na ostre faule, idealne asysty oraz bramki gwarantujące niezapomnianych wrażeń z widowiska piłkarskiego. Zmagania pomiędzy drużynami ligowymi są nader bezkompromisowe, rzadko bywa definitywnie, iż są to mecze drętwe. Zachęcamy każdego z kibiców, żeby przeglądać codziennie wszystkie zapowiedzi nadchodzących potyczek futbolowych,przeglądać mecze futbolowe ligi Championship oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań. Uczestnictwo takich drużyn jak Reading oraz West Brom w lidze Championship zapewnia niezapomniane wrażenia oraz sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie live tych wszechstronnych sportowców oraz widowiskowej walki pomiędzy nimi na tak znamienitym stadionie, Select Car Leasing Stadium.