Dnia 2021-12-04 12:30 miało miejsce spotkanie Coventry vs West Brom - końcowy wynik 1-2

Coventry vs West Brom, wynik 1-2.

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy Coventry i West Brom zakończyła się wynikiem 0-2. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 1-2.

Dnia 2021-12-04 12:30 na stadionie The Coventry Building Society Arena odbył się interesujący mecz futbolowy ligi Championship kolejki 21 pomiędzy Coventry a West Brom.

Gole strzelali: K. Ahearne-Grant 20' 0-1 C. Robinson K. McFadzean 43' 0-2 K. McFadzean 83' 1-2 T. Kane

Żółte kartki Coventry:

Żółte kartki West Brom: Alex Mowatt 35' Sam Johnstone 66' Cédric Kipré 74'

Czerwone kartki Coventry:

Główny arbiter spotkania to Keith Stroud, England. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu Coventry stanie naprzeciw Huddersfield, następne spotkania z drużynami Stoke City oraz Cardiff natomiast West Brom z Reading. Następne mecze zagra z drużynami Barnsley oraz Derby.

Wierni fani śledzą pasjonujące starcia w lidze Championship. Liczące się futbolowe drużyny oraz piłkarze tacy jak Alex Mowatt nierzadko zapewniły kapitalnym sympatykom wrażenia sięgające zenitu. Potyczki pomiędzy piłkarzami bywają niezwykle zażarte, rzadko bywa ostatecznie, iż są to widowiska nie warte uwagi. Często obserwujemy ostre faule kończące się bardzo często czerwonym kartonikiem, wyśmienite gole i asysty gwarantujące pikanterii całemu widowisku. Dlatego też warto oglądać mecze futbolowe znakomitej ligi Championship, być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach oraz śledzić każdego dnia zapowiedzi przyszłych potyczek piłkarskich. Coventry i West Brom jak ich udział w Championship gwarantuje wspaniałe wrażenia i sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach fanów. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie "live" tych doświadczonych piłkarzy i widowiskowej walki pomiędzy nimi na pamiętnym stadionie jak The Coventry Building Society Arena.