Nottingham Forest - West Brom, wynik spotkania - 4-0

Po pierwszej połowie meczu futbolowego między Nottingham Forest oraz West Brom wynik to 3-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 4-0.

Dnia 2022-04-18 19:00 na obiekcie sportowym The City Ground odbył się interesujący mecz piłkarski ligi Championship kolejki 43 pomiędzy Nottingham Forest a West Brom.

Gole strzelali: Brennan Johnson 19' 1-0 Ryan Yates 23' 2-0 James Garner Jack Colback 45' 3-0 Brennan Johnson Sam Surridge 90' 4-0 Philip Zinckernagel

Żółte kartki Nottingham Forest: Djed Spence 21' Ryan Yates 60'

Żółte kartki West Brom: Darnell Furlong 14' Darnell Furlong 17' Taylor Gardner-Hickman 39' Matt Phillips 86'

Czerwone kartki Nottingham Forest:

Czerwone kartki West Brom: Darnell Furlong 17'

Sędzią głównym tego spotkania był David Webb, England. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Nottingham Forest zmierzy się już z Peterborough, następne spotkania z drużynami Fulham oraz Swansea. Kolejno natomiast West Brom podejmie Coventry. Następne mecze zagra z drużynami Reading oraz Barnsley.

W dzisiejszych czasach kibice śledzą poczynania, które odbywają się w lidze Championship. Składające się z zdolnych napastników oraz obrońców drużyny futbolowe z ligi oraz zawodnicy tacy jak między innymi Djed Spence Darnell Furlong bardzo często zaserwowały wyborowym entuzjastom futbolu emocje sięgające zenitu. Interesujące zmagania między drużynami są bardzo bezkompromisowe, niezwykle rzadko okazuje się ostatecznie, iż są to zmagania nie warte uwagi. Natrafiamy na bezwzględne sytuacje z faulem, książkowe asysty i bramki gwarantujące pikanterii całemu widowisku. Serdecznie zachęcamy, żeby być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań, oglądać spotkania piłkarskiej znakomitej ligi Championship oraz śledzić zapowiedzi nadchodzących wspaniałych zmagań futbolowych. Uczestnictwo takich legendarnych drużyn jak Nottingham Forest oraz West Brom z ligi Championship gwarantuje wspaniałe emocje oraz sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie "live" tych doświadczonych piłkarzy oraz ich zmagań na widowiskowym stadionie jak The City Ground.