West Brom vs Blackpool, wynik spotkania 1-0

West Brom vs Blackpool, wynik końcowy 1-0. Dnia 2022-11-01 20:00 na stadionie The Hawthorns odbył się mecz piłkarski ligi Championship kolejki 19. Zmierzyły się West Brom i Blackpool.

Po pierwszej połowie spotkania między West Brom oraz Blackpool wynik wynosił 0-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1-0.

Gole strzelali: O. Yokuşlu 85' 1-0 T. Rogić

Żółte kartki West Brom: Dara O'Shea 51' Kyle Bartley 52' Jed Wallace 58' Okay Yokuşlu 90'

Żółte kartki Blackpool: Jordan Thorniley 28' Jerry Yates 47'

Czerwone kartki Blackpool:

Główny sędzia spotkania - Gavin Ward, England. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu drużyna West Brom zmierzy się już z Stoke City, następne spotkania z drużynami Sunderland i Rotherham. Kolejno natomiast Blackpool z Middlesbrough. Następne mecze zagra z drużynami Wigan i Birmingham.

W dzisiejszych czasach oddani kibice śledzą ekscytujące starcia, które mają miejsce w lidze Championship. Ciekawe drużyny piłkarskie i zawodnicy jak Dara O'Shea Jordan Thorniley częstokroć zapewniły własnym fanom wiele wrażeń. Potyczki między piłkarzami z ligi są bezkompromisowe, niezwykle rzadko bywa, iż są to mecze drętwe. Regularnie zdarzają się nieprzepisowe sytuacje na faul kończące się niejednokrotnie pokazaniem czerwonego kartonika, wyśmienite asysty czy sytuacje podbramkowe zapewniające niezapomnianych wrażeń z widowiska. Dlatego też warto śledzić wydarzenia piłkarskiej emocjonującej ligi Championship, być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań i przeglądać zapowiedzi przyszłych emocjonujących meczów futbolowych. West Brom oraz Blackpool i ich udział w Championship zapewnia niezapomniane emocje oraz sprawia, iż futbol to rywalizacja na najwyższym poziomie. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie na żywo tych wybitnych sportowców oraz spektakularnej walki między nimi na tak znamienitym stadionie, The Hawthorns.