Mecz West Brom - Watford dnia 2024-04-01 14:00 - 2-2

W ostatnim starciu rozegranym 6 dni temu na stadionie The Hawthorns, drużyny West Brom i Watford podzieliły się punktami po emocjonującym meczu w ramach 40. kolejki Championship. Mimo że wynik na przerwę wskazywał na brak bramek, to w drugiej połowie obie drużyny zdołały pokazać skuteczność, kończąc spotkanie remisem 2-2.

Relacja z meczu piłkarskiego: West Brom - Watford

W sobotnie popołudnie na stadionie The Hawthorns odbył się zacięty pojedynek pomiędzy drużynami West Brom i Watford w ramach 40. kolejki Championship. Pełne emocji starcie zakończyło się remisem 2-2, który dostarczył kibicom wiele niezapomnianych chwil.

Spotkanie rozpoczęło się dynamicznie, z obiema drużynami próbującymi narzucić swój styl gry. Pomimo starań zawodników, do przerwy na tablicy wyników widniał bezbramkowy remis.

Po przerwie inicjatywę przejął zespół Watford, co zaowocowało pierwszą bramką strzeloną przez E. Kayembe w 51. minucie. Gospodarze nie zamierzali jednak pozostawać dłużej w tyle i szybko odpowiedzieli. M. Rajović podwyższył prowadzenie dla gości w 66. minucie, asystującemu J. Lewisowi.

West Brom nie poddał się i zaczął naciskać na przeciwnika. Efektem było trafienie B. Thomasa-Asante w 70. minucie oraz wyrównująca bramka D. Furlonga w samej końcówce meczu. G. Diangana odegrał kluczową rolę w obu golach dla gospodarzy.

Mecz obfitował również w kartki. Emmanuel Dennis z Watford został ukarany żółtą kartką w 30. minucie. Na razie nie padła żadna czerwona kartka, a opisywane zawody były pełne walki i zaangażowania ze strony obu drużyn.

Po emocjonującym widowisku, zarówno West Brom, jak i Watford muszą teraz skupić się na kolejnych wyzwaniach. Dla Gospodarzy to starcia z Rotherham, Sunderlandem i Leicester, natomiast Gości czekają mecze z Ipswich, Southamptonem i Hull City.