Spotkanie między West Brom oraz Stoke City dnia 2022-04-09 14:00 - wynik 1-3

Pierwsza część spotkania między West Brom i Stoke City zakończyła się 0-1. Końcowy wynik spotkania to 1-3.

W dniu 2022-04-09 14:00 na obiekcie sportowym The Hawthorns rozegrał się mecz futbolowy ligi Championship kolejki 41 pomiędzy West Brom a Stoke City.

Gole strzelali: J. Livermore 16' 0-1 J. Brown 59' 0-2 T. Smith C. Robinson 73' 1-2 L. Baker 90' 1-3 J. Maja

Żółte kartki West Brom:

Żółte kartki Stoke City:

Czerwone kartki Stoke City:

Główny sędzia spotkania - Andy Davies, England. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu West Brom stawi czoła Blackpool, następne spotkania z drużynami Nottingham Forest oraz Coventry. Kolejno natomiast Stoke City z Bristol City. Następne mecze zagra z drużynami Blackburn oraz QPR.

Wierni kibice futbolu z dużym zapałem śledzą potyczki ligi Championship. Ciekawe futbolowe zespoły oraz zawodnicy tacy jak między innymi niejednokrotnie zapewniły wyborowym miłośnikom futbolu mnóstwo niezapomnianych emocji. Systematycznie trafiamy na bezlitosne sytuacje z faulem, idealnie wyliczone gole oraz asysty, które gwarantują smaczku całemu wydarzeniu. Cieszące oko potyczki między zawodnikami bywają zajadłe, bardzo rzadko zdarza się, iż są to mecze usypiające. Z tego powodu warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach i przeglądać spotkania piłkarskiej popularnej ligi Championship oraz śledzić codziennie wszystkie zapowiedzi nadchodzących zmagań piłkarskich. Udział takich drużyn jak West Brom i Stoke City z ligi Championship gwarantuje wspaniałe emocje i sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach kibiców. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie live tych utalentowanych sportowców i ich zmagań na pamiętnym stadionie jak The Hawthorns.