West Brom vs Coventry, wynik meczu - 0-0

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy West Brom i Coventry wynik to 0-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 0-0.

Dnia 2022-04-23 14:00 na stadionie The Hawthorns odbył się interesujący mecz ligi Championship kolejki 44 pomiędzy West Brom a Coventry.

Gole strzelali:

Żółte kartki West Brom: Dara O'Shea 36'

Żółte kartki Coventry: Kyle McFadzean 71'

Czerwone kartki Coventry:

Główny arbiter meczu - Stephen Martin, England. Pomagało mu 3 doświadczonych sędziów. W następnym meczu drużyna West Brom stawi czoła Reading, następne spotkania z drużynami Barnsley oraz Huddersfield natomiast Coventry z Stoke City. Następne mecze zagra z drużynami oraz .

Oddani kibice futbolu śledzą pasjonujące poczynania ligi Championship. Liczące się drużyny piłkarskie oraz piłkarze jak Dara O'Shea Kyle McFadzean raz za razem zaserwowały własnym stałym miłośnikom futbolu wrażenia zapadające w pamięć. Cieszące oko zmagania pomiędzy graczami z ligi bywają nader bezkompromisowe, bardzo rzadko bywa, iż widowiska nas męczą. Stale zdarzają się bezlitosne sytuacje na faul kończące się pokazaniem żółtego kartonika, widowiskowe sytuacje podbramkowe oraz asysty, które zapewniają niezapomnianych wrażeń z widowiska. To też warto śledzić widowiska piłkarskie wyjątkowej ligi Championship, być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów oraz śledzić każdego dnia zapowiedzi przyszłych zmagań futbolowych. Udział takich popularnych drużyn jak West Brom i Coventry z ligi Championship zapewnia niezapomniane wrażenia i sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie live tych utalentowanych piłkarzy i spektakularnej walki pomiędzy nimi na tak wspaniałym stadionie, The Hawthorns.