West Brom - Bristol City, wynik spotkania: 3-0

West Brom - Bristol City, wynik końcowy 3-0. W dniu 2021-10-23 14:00 na stadionie The Hawthorns odbył się mecz ligi Championship kolejki 14. Zmierzyły się West Brom i Bristol City.

Pierwsza połowa spotkania między West Brom a Bristol City zakończyła się 2-0. Końcowy wynik meczu to 3-0.

Gole strzelali: J. Hugill 7' 1-0 D. Furlong K. Bartley 42' 2-0 D. Furlong K. Ahearne-Grant 52' 3-0

Żółte kartki West Brom:

Żółte kartki Bristol City: Jay Dasilva 45' Danny Simpson 67'

Czerwone kartki Bristol City:

Sędzią głównym tego spotkania był Josh Smith, England. Asystowało mu 3 doświadczonych sędziów. W następnym spotkaniu West Brom stawi czoła Fulham, następne spotkania z drużynami Hull City i Middlesbrough. Kolejno natomiast Bristol City z Barnsley. Następne mecze zagra z drużynami Birmingham i Coventry.

W dzisiejszych czasach liczna grupa kibiców z dużym zaangażowaniem śledzi pasjonujące potyczki ligi Championship. Fascynujące drużyny futbolowe i piłkarze tacy jak m.in. Jay Dasilva niejednokrotnie zaserwowały fantastycznym fanom wrażenia z najwyższej półki. Potyczki między piłkarzami z ligi są nieustępliwe, nie często bywa ostatecznie, że widowiska nudzą. Zdarzają się idealnie wyliczone asysty oraz bramki, brutalne faule, które gwarantują niesamowite wrażenia z meczu. Gorąco zachęcamy każdego z fanów futbolu, aby śledzić wszystkie zapowiedzi przyszłych meczów futbolowych,oglądać spotkania piłkarskiej emocjonującej ligi Championship i być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań. Udział takich lubianych drużyn jak West Brom oraz Bristol City z ligi Championship gwarantuje niezapomniane wrażenia oraz sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie live tych wszechstronnych sportowców oraz ich zmagań na znamienitym stadionie, The Hawthorns.