Spotkanie West Brom - Coventry dnia 2023-02-03 20:00: 1-0

West Brom - Coventry, wynik końcowy 1-0.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy West Brom i Coventry zakończyła się 1-0. Końcowy wynik spotkania to 1-0.

Dnia 2023-02-03 20:00 na stadionie The Hawthorns odbył się mecz ligi Championship kolejki 30 pomiędzy West Brom a Coventry.

Gole strzelali: G. Diangana 15' 1-0 J. Wallace

Żółte kartki West Brom: Marc Albrighton 64' Jayson Molumby 82' Dara O'Shea 90' Darnell Furlong 90'

Żółte kartki Coventry: Jonathan Panzo 82'

Czerwone kartki Coventry:

Główny arbiter spotkania - Gavin Ward, England. Asystowało mu trzech utalentowanych sędziów. W następnym meczu drużyna West Brom stanie naprzeciw Birmingham, następne spotkania z drużynami Blackburn oraz Watford. Kolejno natomiast Coventry podejmie Luton. Następne mecze zagra z drużynami Millwall oraz Rotherham.

Dzisiaj wierni fani futbolu z dużym entuzjazmem śledzą pasjonujące potyczki, które tyczą się ligi Championship. Interesujące futbolowe zespoły oraz zawodnicy jak Marc Albrighton Jonathan Panzo wielokrotnie serwują wyborowym kibicom mnóstwo zapierających dech w piersiach emocji. Systematycznie zdarzają się ostre faule, książkowe gole i asysty, które gwarantują niesamowitych emocji z oglądanego widowiska. Potyczki pomiędzy piłkarzami ligowymi bywają bardzo zażarte, bardzo rzadko okazuje się, iż zmagania nas męczą. Dlatego więc warto być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach, śledzić wydarzenia piłkarskiej profesjonalnej ligi Championship oraz śledzić wszystkie zapowiedzi przyszłych zmagań futbolowych. Uczestnictwo takich lubianych zespołów jak West Brom i Coventry w lidze Championship zapewnia niezapomniane emocje i sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych doświadczonych piłkarzy i widowiskowej walki pomiędzy nimi na pamiętnym stadionie, The Hawthorns.