Dnia 2021-11-06 15:00 odbył się mecz pomiędzy West Brom i Middlesbrough - końcowy wynik 1-1

Dnia 2021-11-06 15:00 na stadionie The Hawthorns rozegrał się znakomity mecz ligi Championship kolejki 17. Na przeciw siebie stanęły West Brom i Middlesbrough.

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy West Brom a Middlesbrough wynik to 0-1. Końcowy wynik meczu to 1-1.

Gole strzelali: J. Coburn 38' 0-1 G. Diangana 65' 1-1 K. Bartley

Żółte kartki West Brom: Cédric Kipré 46' Grady Diangana 49' Robert Snodgrass 90'

Żółte kartki Middlesbrough: Paddy McNair 24' Lee Peltier 30' Isaiah Jones 65' Jonathan Howson 89'

Czerwone kartki Middlesbrough:

Sędzią głównym tego spotkania był Matt Donohue, England. Asystowało mu 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu West Brom stanie naprzeciw Huddersfield, następne spotkania z drużynami Blackpool i Nottingham Forest a Middlesbrough zmierzy się z Millwall. Następne mecze zagra z drużynami Preston i Huddersfield.

W dobie dzisiejszych czasów oddani kibice futbolu śledzą poczynania w lidze Championship. Utalentowane zespoły piłkarskie z ligi i piłkarze jak Cédric Kipré Paddy McNair niejednokrotnie zapewniły fantastycznym entuzjastom futbolu wiele pozytywnych wrażeń. Zmagania pomiędzy zawodnikami są bardzo bezkompromisowe, nie często okazuje się, iż są to potyczki statyczne. Obserwujemy ostre faule, spektakularne bramki oraz asysty gwarantujące niezapomnianych wrażeń z widowiska. Zachęcamy, żeby przeglądać każdego dnia wszystkie zapowiedzi przyszłych wspaniałych meczów futbolowych, być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli i oglądać wydarzenia piłkarskiej lubianej ligi Championship. West Brom oraz Middlesbrough oraz ich udział w lidze Championship zapewnia super wrażenia oraz sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych wszechstronnych piłkarzy oraz ich zmagań na tak znamienitym stadionie, The Hawthorns.