Spotkanie pomiędzy West Brom i Sheffield Utd dnia 2022-10-29 11:30 na stadionie The Hawthorns - końcowy wynik 0-2

West Brom - Sheffield Utd, wynik 0-2. Dnia 2022-10-29 11:30 na stadionie The Hawthorns odbył się interesujący mecz ligi Championship kolejki 18. Na przeciw siebie stanęły West Brom i Sheffield Utd.

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy West Brom a Sheffield Utd zakończyła się 0-2. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 0-2.

Gole strzelali: I. Ndiaye 11' 0-1 G. Baldock O. McBurnie 23' 0-2 I. Ndiaye

Żółte kartki West Brom:

Żółte kartki Sheffield Utd: Anel Ahmedhodžić 38'

Czerwone kartki West Brom:

Czerwone kartki Sheffield Utd:

Główny sędzia spotkania - Dean Whitestone, England. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna West Brom stawi czoła Blackpool, następne spotkania z drużynami QPR i Stoke City. Kolejno natomiast Sheffield Utd zmierzy się z Bristol City. Następne mecze zagra z drużynami Burnley i Rotherham.

Liczni fani z zaangażowaniem śledzą starcia ligi Championship. Ciekawe futbolowe drużyny i zawodnicy jak Anel Ahmedhodžić raz za razem zapewniły wyborowym sympatykom emocje zapadające w pamięć. Ustawicznie obserwujemy przepiękne gole oraz asysty, bezlitosne sytuacje na faul kończące się czerwonym kartonikiem zapewniające smaczku całemu widowisku. Potyczki pomiędzy drużynami piłkarskimi są zajadłe, nie często zdarza się ostatecznie, iż są to widowiska nudne. Warto więc śledzić wszelkie zapowiedzi nadchodzących meczów piłkarskich orazprzeglądać mecze futbolowe pasjonującej ligi Championship i być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów. West Brom oraz Sheffield Utd i ich udział w Championship zapewnia wspaniałe emocje oraz sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie live tych wszechstronnych sportowców oraz spektakularnej walki pomiędzy nimi na znamienitym stadionie jak The Hawthorns.