Na stadionie The Hawthorns dnia 2023-04-23 11:00 miało miejsce spotkanie West Brom vs Sunderland - wynik końcowy 1-2

West Brom vs Sunderland 1-2.

Po pierwszej połowie spotkania między West Brom a Sunderland wynik wynosił 1-0. Końcowy wynik spotkania to 1-2.

Dnia 2023-04-23 11:00 na obiekcie sportowym The Hawthorns rozegrał się emocjonujący mecz futbolowy ligi Championship kolejki 44 pomiędzy West Brom a Sunderland.

Gole strzelali: John Swift 45' 1-0 Dennis Cirkin 51' 1-1 Lynden Gooch Dennis Cirkin 84' 1-2 Alex Pritchard

Żółte kartki West Brom: Jayson Molumby 24' Okay Yokuşlu 37' John Swift 50'

Żółte kartki Sunderland: Joe Gelhardt 70' Luke O'Nien 78' Lynden Gooch 82'

Czerwone kartki Sunderland:

Główny sędzia spotkania to John Busby, England. Asystowało mu trzech utalentowanych sędziów. W następnym spotkaniu drużyna West Brom stawi czoła Sheffield Utd, następne spotkania z drużynami Norwich oraz Swansea. Kolejno natomiast Sunderland z Watford. Następne mecze zagra z drużynami Preston oraz San Antonio.

W dobie dzisiejszych czasów wierni kibice śledzą potyczki ligi Championship. Interesujące piłkarskie zespoły z tej ligi oraz zawodnicy jak Jayson Molumby Joe Gelhardt wielokrotnie sprawiają wspaniałym kibicom wrażenia zapadające w pamięć. Potyczki między graczami z ligi okazują się nader zagorzałe, nie często bywa, iż są to zmagania nie warte uwagi. Zdarzają się bezlitosne faule zakończone wielokrotnie czerwoną kartką, idealne bramki i asysty, które zapewniają niezapomnianych wrażeń z widowiska piłkarskiego. Warto więc śledzić wszelkie zapowiedzi nadchodzących ligowych meczów futbolowych i śledzić mecze piłkarskie profesjonalnej ligi Championship oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań. West Brom i Sunderland oraz ich udział w lidze Championship zapewnia super wrażenia i sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie na żywo tych doświadczonych piłkarzy i widowiskowej walki między nimi na widowiskowym stadionie jak The Hawthorns.