Na stadionie The Hawthorns odbyło się spotkanie pomiędzy West Brom i Fulham - 1-0

W dniu 2022-03-15 20:00 na obiekcie sportowym The Hawthorns rozegrał się mecz ligi Championship kolejki 38 pomiędzy West Brom a Fulham.

Pierwsza część spotkania pomiędzy West Brom a Fulham zakończyła się wynikiem 0-0. Końcowy wynik meczu to 1-0.

Gole strzelali: C. Robinson 64' 1-0 K. Ahearne-Grant

Żółte kartki West Brom: Jayson Molumby 88'

Żółte kartki Fulham: Neco Williams 70'

Czerwone kartki Fulham:

Sędzią głównym tego spotkania był Matt Donohue, England. Asystowało mu trzech sędziów. W następnym meczu drużyna West Brom zmierzy się już z Birmingham, następne spotkania z drużynami Bournemouth i Stoke City. Kolejno natomiast Fulham z QPR. Następne mecze zagra z drużynami Middlesbrough i Coventry.

Bardzo często fani piłki nożnej śledzą ekscytujące poczynania ligi Championship. Ciekawe drużyny piłkarskie z tej ligi i piłkarze jak Jayson Molumby Neco Williams stale gwarantują kapitalnym miłośnikom piłki nożnej wiele niezapomnianych emocji. Ustawicznie trafiamy na wspaniałe sytuacje podbramkowe i asysty, bezwzględne sytuacje na faul kończące się czerwoną kartką, które gwarantują niesamowitych emocji z oglądanego widowiska sportowego. Interesujące potyczki pomiędzy zawodnikami z ligi są bardzo bezkompromisowe, rzadko bywa jednoznacznie, że widowiska nie są interesujące. Warto więc być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań oraz przeglądać spotkania piłkarskiej lubianej ligi Championship i śledzić zapowiedzi nadchodzących ligowych potyczek piłkarskich. West Brom oraz Fulham oraz ich udział w lidze Championship zapewnia super wrażenia oraz sprawia, że piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie na żywo tych uzdolnionych piłkarzy oraz spektakularnej walki pomiędzy nimi na znamienitym stadionie, The Hawthorns.