QPR kontra West Brom, wynik spotkania 0-1

QPR kontra West Brom, wynik 0-1. Dnia 2022-11-05 15:00 na stadionie Loftus Road odbył się znakomity mecz ligi Championship kolejki 20. Zmierzyły się ze sobą QPR oraz West Brom.

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy QPR i West Brom wynik to 0-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 0-1.

Gole strzelali: K. Bartley 68' 0-1 J. Swift

Żółte kartki QPR: Samuel Field 68'

Żółte kartki West Brom: Erik Pieters 16' Jayson Molumby 90'

Czerwone kartki QPR:

Główny sędzia meczu - Thomas Bramall, England. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu meczu QPR stawi czoła Huddersfield, następne spotkania z drużynami Coventry oraz Burnley a West Brom z Stoke City. Następne mecze zagra z drużynami Sunderland oraz Rotherham.

Coraz częściej liczni kibice śledzą potyczki, które tyczą się ligi Championship. Liczące się zespoły futbolowe oraz piłkarze tacy jak Samuel Field Erik Pieters nieustannie zapewniają kapitalnym sympatykom emocje z najwyższej półki. Zdarzają się bezwzględne sytuacje z faulem zakończone bardzo często żółtą kartką, wspaniałe bramki i asysty gwarantujące dreszczyk emocji z oglądanego widowiska. Zmagania pomiędzy zawodnikami są zajadłe, niezwykle rzadko okazuje się koniec końców, iż mecze męczą fana. Warto więc przeglądać spotkania piłkarskie wyjątkowej ligi Championship, być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań oraz przeglądać zapowiedzi przyszłych potyczek piłkarskich. QPR i West Brom oraz ich udział w lidze Championship gwarantuje niezapomniane emocje i sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie live tych wszechstronnych piłkarzy i spektakularnej walki pomiędzy nimi na wyjątkowym stadionie jak Loftus Road.