Spotkanie West Brom vs Blackburn zakończone wynikiem 1-1

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy West Brom oraz Blackburn zakończyła się 0-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-1.

Dnia 2023-02-15 20:00 na obiekcie sportowym The Hawthorns odbył się interesujący mecz piłkarski ligi Championship kolejki 32. Na przeciw siebie stanęły West Brom i Blackburn.

Gole strzelali: J. Molumby 73' 1-0 B. Brereton 89' 1-1

Żółte kartki West Brom: Marc Albrighton 23' Erik Pieters 61'

Żółte kartki Blackburn: Lewis Travis 83'

Czerwone kartki Blackburn:

Główny arbiter spotkania - David Webb, England. Asystowało mu 3 doświadczonych sędziów. W następnym meczu meczu West Brom zmierzy się już z Watford, następne spotkania z drużynami Middlesbrough i Hull City natomiast Blackburn z Blackpool. Następne mecze zagra z drużynami QPR i Leicester.

Oddani fani piłki nożnej śledzą potyczki, które mają miejsce w lidze Championship. Liczące się drużyny futbolowe i zawodnicy jak Marc Albrighton Lewis Travis nieustannie sprawiają wyśmienitym miłośnikom piłki nożnej mnóstwo przeżyć. Trafiamy na widowiskowe gole czy asysty, bezlitosne faule, które dodają wspaniałe przeżycia z meczu. Zmagania pomiędzy drużynami futbolowymi okazują się niezwykle zażarte, nie często bywa, iż potyczki nas nudzą. Zachęcamy każdego kibica, żeby być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach oraz oglądać widowiska sportowe pasjonującej ligi Championship i przeglądać codziennie zapowiedzi nadchodzących wspaniałych potyczek piłkarskich. Uczestnictwo takich popularnych zespołów jak West Brom oraz Blackburn z ligi Championship zapewnia niezapomniane wrażenia oraz sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie live tych uzdolnionych sportowców oraz ich zmagań na tak znamienitym stadionie jak The Hawthorns.