Na stadionie The Hawthorns dnia 2021-11-26 20:00 miał miejsce mecz West Brom kontra Nottingham Forest zakończony wynikiem 0-0

West Brom kontra Nottingham Forest, wynik 0-0.

Pierwsza połowa meczu między West Brom oraz Nottingham Forest zakończyła się 0-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-0.

Dnia 2021-11-26 20:00 na obiekcie sportowym The Hawthorns rozegrał się interesujący mecz futbolowy ligi Championship kolejki 20. Na przeciw siebie stanęły West Brom oraz Nottingham Forest.

Gole strzelali:

Żółte kartki West Brom: Matthew Clarke 10' Jayson Molumby 60' Jayson Molumby 70'

Żółte kartki Nottingham Forest: Tobias Figueiredo 16' Joe Worrall 22'

Czerwone kartki West Brom: Jayson Molumby 70'

Czerwone kartki Nottingham Forest:

Sędzią głównym tego spotkania był Gavin Ward, England. Asystowało mu trzech sędziów. W następnym meczu West Brom stawi czoła Coventry, następne spotkania z drużynami Reading oraz Barnsley. Kolejno natomiast Nottingham Forest z Peterborough. Następne mecze zagra z drużynami Swansea oraz Hull City.

Liczna grupa fanów z zaangażowaniem śledzi bardzo fascynujące poczynania w lidze Championship. Mocne futbolowe zespoły z ligi oraz zawodnicy jak Matthew Clarke Tobias Figueiredo często serwują kapitalnym sympatykom wrażenia zapadające w pamięć. Często natrafiamy na wspaniałe asysty oraz bramki, bezwzględne sytuacje z faulem, które zapewniają dreszcz emocji z oglądanego meczu. Przyciągające uwagę potyczki między graczami okazują się nader zażarte, bardzo rzadko bywa jednoznacznie, że spotkania nudzą. Dlatego więc warto przeglądać wydarzenia piłkarskiej profesjonalnej ligi Championship, być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów oraz przeglądać każdego dnia zapowiedzi przyszłych potyczek futbolowych. Udział takich zespołów jak West Brom oraz Nottingham Forest z ligi Championship gwarantuje wspaniałe wrażenia oraz sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach kibiców. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie "live" tych wybitnych sportowców oraz ich zmagań na wspaniałym stadionie jak The Hawthorns.