Dnia 2022-09-02 19:00 miało miejsce spotkanie pomiędzy West Brom oraz Burnley: wynik końcowy 1-1

Dnia 2022-09-02 19:00 na stadionie The Hawthorns rozegrał się interesujący mecz futbolowy ligi Championship kolejki 8. Zmierzyły się West Brom oraz Burnley.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy West Brom a Burnley zakończyła się 0-1. Końcowy wynik spotkania to 1-1.

Gole strzelali: J. Rodríguez 30' 0-1 B. Thomas-Asante 90' 1-1

Żółte kartki West Brom: David Button 28'

Żółte kartki Burnley: Jack Cork 36' Taylor Harwood-Bellis 50' Connor Roberts 71' Charlie Taylor 80'

Czerwone kartki Burnley:

Sędzią głównym tego spotkania był James Bell, England. Pomagało mu trzech utalentowanych sędziów. W następnym spotkaniu drużyna West Brom stanie naprzeciw Coventry, następne spotkania z drużynami Birmingham oraz Norwich natomiast Burnley podejmie Norwich. Następne mecze zagra z drużynami Preston oraz Bristol City.

Dzisiaj liczna grupa kibiców śledzi pasjonujące starcia, które dotyczą ligi Championship. Składające się z utalentowanych napastników/obrońców piłkarskie drużyny z ligi oraz zawodnicy jak David Button Jack Cork niejednokrotnie zaserwowały wyśmienitym fanom mnóstwo niesamowitych emocji. Wspaniałe zmagania pomiędzy zawodnikami okazują się zagorzałe, nie często bywa definitywnie, że są to potyczki mało interesujące. Bardzo często zdarzają się brutalne sytuacje na faul, niezwykłe sytuacje podbramkowe oraz asysty, które gwarantują dreszczyk emocji z oglądanego widowiska. Zachęcamy, aby przeglądać zapowiedzi przyszłych ligowych meczów futbolowych,oglądać widowiska sportowe ligi Championship oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań. West Brom i Burnley i ich udział w lidze Championship gwarantuje niezapomniane wrażenia i sprawia, że piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych utalentowanych sportowców i ich zmagań na pamiętnym stadionie, The Hawthorns.