Mecz QPR vs West Brom zakończony wynikiem 1-0

Dnia 2022-01-15 15:00 na obiekcie sportowym Kiyan Prince Foundation Stadium rozegrał się interesujący mecz ligi Championship kolejki 27. Zmierzyły się ze sobą QPR oraz West Brom.

Po pierwszej połowie spotkania między QPR a West Brom wynik wynosił 0-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1-0.

Gole strzelali: C. Austin 89' 1-0 C. Willock

Żółte kartki QPR: Robert Dickie 9' Samuel Field 70'

Żółte kartki West Brom: Jayson Molumby 90'

Czerwone kartki QPR:

Główny arbiter spotkania to Simon Hooper, England. Pomagało mu trzech sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna QPR stawi czoła Coventry, następne spotkania z drużynami Swansea oraz Reading natomiast West Brom z Peterborough. Następne mecze zagra z drużynami Preston oraz Millwall.

Coraz częściej oddani kibice śledzą poczynania, które startują w lidze Championship. Uzdolnione piłkarskie drużyny z ligi oraz zawodnicy jak Robert Dickie Jayson Molumby często serwują swoim sympatykom emocje sięgające zenitu. Natrafiamy na brutalne faule zakończone wielokrotnie czerwonym kartonikiem, przechodzące do historii asysty oraz gole dodające niesamowite przeżycia z meczu. Zmagania między graczami są zagorzałe, nie często bywa, że widowiska przynudzają. Z tego powodu warto śledzić spotkania piłkarskiej pasjonującej ligi Championship, być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli oraz śledzić wszelkie zapowiedzi przyszłych emocjonujących zmagań futbolowych. QPR i West Brom i ich udział w lidze Championship gwarantuje wspaniałe emocje i sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie live tych wybitnych piłkarzy i ich zmagań na tak wspaniałym stadionie, Kiyan Prince Foundation Stadium.