Na obiekcie The Hawthorns dnia 2023-01-02 15:00 miało miejsce spotkanie West Brom kontra Reading zakończone wynikiem 1-0

West Brom kontra Reading, wynik 1-0. W dniu 2023-01-02 15:00 na stadionie The Hawthorns odbył się mecz futbolowy ligi Championship kolejki 26 pomiędzy West Brom a Reading.

Pierwsza część spotkania pomiędzy West Brom oraz Reading zakończyła się wynikiem 0-0. Końcowy wynik meczu to 1-0.

Gole strzelali: Daryl Dike 60' 1-0 Jayson Molumby

Żółte kartki West Brom: Tom Rogić 76'

Żółte kartki Reading: Tom McIntyre 47' Junior Hoilett 51' Joe Lumley 56' Amadou Salif Mbengue 75'

Czerwone kartki Reading:

Główny sędzia meczu - Tom Nield, England. Asystowało mu trzech sędziów. W następnym spotkaniu West Brom zmierzy się już z Chesterfield, następne spotkania z drużynami Luton i Burnley natomiast Reading podejmie Watford. Następne mecze zagra z drużynami QPR i Stoke City.

Oddani fani śledzą potyczki, które odbywają się w lidze Championship. Złożone z zdolnych obrońców/napastników piłkarskie zespoły i zawodnicy jak Tom Rogić Tom McIntyre systematycznie serwują fantastycznym entuzjastom mnóstwo przeżyć. Zdarzają się idealne bramki czy asysty, ostre faule zakończone czerwoną kartką, które zapewniają smaczku całemu widowisku. Interesujące potyczki pomiędzy graczami zdarzają się nader nieustępliwe, rzadko bywa, że są to potyczki nudne. To też warto być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań oraz śledzić widowiska piłkarskie znanej ligi Championship i przeglądać codziennie zapowiedzi przyszłych zmagań piłkarskich. West Brom oraz Reading oraz ich udział w lidze Championship gwarantuje super wrażenia oraz sprawia, że futbol to rywalizacja na światowym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych utalentowanych piłkarzy oraz ich zmagań na wyjątkowym stadionie jak The Hawthorns.