Mecz między Luton oraz West Brom dnia 2023-01-14 15:00: 2-3

Luton kontra West Brom zakończony wynikiem 2-3.

Pierwsza część spotkania między Luton a West Brom zakończyła się 2-1. Końcowy wynik spotkania to 2-3.

W dniu 2023-01-14 15:00 na stadionie Kenilworth Road odbył się interesujący mecz ligi Championship kolejki 27 pomiędzy Luton a West Brom.

Gole strzelali: C. Morris 7' 1-0 E. Adebayo 10' 2-0 J. Bree D. Dike 39' 2-1 J. Molumby 65' 2-2 C. Townsend 67' 2-3 M. Phillips

Żółte kartki Luton: Pelly Ruddock Mpanzu 43' Allan Campbell 88' James Bree 90'

Żółte kartki West Brom: Jayson Molumby 62' Daryl Dike 90'

Czerwone kartki Luton:

Główny arbiter spotkania - Josh Smith, England. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu Luton zmierzy się już z Wigan, następne spotkania z drużynami Wigan oraz Cardiff. Kolejno natomiast West Brom zmierzy się z Chesterfield. Następne mecze zagra z drużynami Burnley oraz Wigan.

W dobie dzisiejszych czasów oddani fani śledzą ekscytujące poczynania w lidze Championship. Interesujące piłkarskie zespoły oraz piłkarze jak Pelly Ruddock Mpanzu Jayson Molumby wielokrotnie gwarantują wyborowym sympatykom wiele wrażeń. Obserwujemy nieprzepisowe faule kończące się pokazaniem czerwonego kartonika, niezwykłe bramki czy asysty zapewniające niezapomnianych wrażeń z widowiska sportowego. Niesamowite potyczki między graczami ligowymi są niezwykle zaciekłe, rzadko bywa, iż są to zmagania nudne. Serdecznie zachęcamy każdego kibica, aby być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli i oglądać mecze piłkarskie wyjątkowej ligi Championship oraz śledzić wszystkie zapowiedzi przyszłych ligowych potyczek futbolowych. Uczestnictwo takich znanych drużyn jak Luton i West Brom z ligi Championship gwarantuje niezapomniane wrażenia i sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach fanów. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie "live" tych doświadczonych sportowców i spektakularnej walki między nimi na znamienitym stadionie jak Kenilworth Road.

Zobacz, co mamy dla Ciebie w artykule - Wejdź w link!