Spotkanie West Brom - Peterborough, wynik końcowy 3-0

Pierwsza połowa meczu między West Brom i Peterborough zakończyła się 0-0. Końcowy wynik spotkania to 3-0.

W dniu 2022-01-22 15:00 na stadionie The Hawthorns rozegrał się mecz ligi Championship kolejki 28. Na przeciw siebie stanęły West Brom i Peterborough.

Gole strzelali: C. Kipre 78' 1-0 D. Furlong K. Ahearne-Grant 85' 2-0 C. Robinson G. Diangana 89' 3-0 C. Robinson

Żółte kartki West Brom: Jayson Molumby 82'

Żółte kartki Peterborough: Frankie Kent 90'

Czerwone kartki Peterborough:

Sędzią głównym tego spotkania był Jeremy Simpson, England. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna West Brom stawi czoła Preston, następne spotkania z drużynami Millwall i Sheffield Utd natomiast Peterborough podejmie Birmingham. Następne mecze zagra z drużynami Sheffield Utd i QPR.

Dzisiaj wierni fani piłki nożnej z dużym zapałem śledzą fascynujące potyczki, które dotyczą ligi Championship. Mocne futbolowe zespoły i zawodnicy tacy jak przykładowo Jayson Molumby Frankie Kent stale zapewniają wspaniałym fanom emocje z najwyższej półki. Zdarzają się zapadające w pamięć bramki i asysty, bezlitosne faule, które dodają pikanterii całemu wydarzeniu. Walki między piłkarzami są niezwykle zajadłe, rzadko okazuje się, że widowiska przynudzają. Warto więc śledzić codziennie zapowiedzi nadchodzących emocjonujących zmagań piłkarskich iśledzić mecze futbolowe popularnej ligi Championship i być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań. West Brom i Peterborough i ich udział w lidze Championship gwarantuje super emocje i sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach fanów. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie live tych wszechstronnych piłkarzy i ich zmagań na widowiskowym stadionie, The Hawthorns.