West Brom vs QPR, wynik spotkania - 2-2

West Brom vs QPR 2-2. Dnia 2023-04-10 14:00 na obiekcie sportowym The Hawthorns odbył się mecz futbolowy ligi Championship kolejki 41 pomiędzy West Brom a QPR.

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy West Brom a QPR wynik wynosił 2-1. Końcowy wynik meczu to 2-2.

Gole strzelali: B. Thomas-Asante 10' 1-0 J. Swift S. Ajayi 13' 2-0 L. Dykes 22' 2-1 I. Chair C. Martin 49' 2-2

Żółte kartki West Brom:

Żółte kartki QPR: Jamal Lowe 81'

Czerwone kartki QPR:

Główny sędzia meczu to Matt Donohue, England. Pomagało mu trzech doświadczonych sędziów. W następnym meczu meczu drużyna West Brom stawi czoła Blackpool, następne spotkania z drużynami Sunderland oraz Sheffield Utd. Kolejno natomiast QPR z Norwich. Następne mecze zagra z drużynami Burnley oraz Stoke City.

Coraz częściej zauważamy, iż liczni kibice z entuzjazmem śledzą ciekawe poczynania, które tyczą się ligi Championship. Utalentowane zespoły piłkarskie oraz piłkarze tacy jak Jamal Lowe raz za razem zagwarantowały fantastycznym entuzjastom wiele przeżyć. Interesujące walki pomiędzy drużynami ligowymi są niezwykle zaciekłe, rzadko okazuje się, iż mecze nas nudzą. Systematycznie obserwujemy wyjątkowe asysty i gole, nieczyste sytuacje na faul zapewniające dreszcz emocji z oglądanego meczu. Dlatego też warto przeglądać codziennie wszelkie zapowiedzi nadchodzących meczów futbolowych, śledzić spotkania piłkarskiej ligi Championship oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań. West Brom oraz QPR i ich udział w lidze Championship zapewnia super wrażenia oraz sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych utalentowanych piłkarzy oraz spektakularnej walki pomiędzy nimi na znamienitym stadionie, The Hawthorns.