Mecz West Brom - Wigan zakończony wynikiem 1-0

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy West Brom a Wigan zakończyła się wynikiem 1-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1-0.

W dniu 2023-03-07 20:00 na obiekcie sportowym The Hawthorns odbył się znakomity mecz futbolowy ligi Championship kolejki 29. Na przeciw siebie stanęły West Brom i Wigan.

Gole strzelali: D. Dike 27' 1-0

Żółte kartki West Brom:

Żółte kartki Wigan: Omar Rekik 36' Josh Magennis 90'

Czerwone kartki Wigan:

Sędzią głównym tego spotkania był Rebecca Welch, England. Asystowało mu 3 sędziów. W kolejnym meczu drużyna West Brom zmierzy się już z Cardiff, następne spotkania z drużynami Millwall i Rotherham. Kolejno natomiast Wigan podejmie Coventry. Następne mecze zagra z drużynami Watford i QPR.

Coraz częściej wielu kibiców z zapałem śledzi bardzo ciekawe potyczki w lidze Championship. Liczące się drużyny piłkarskie i zawodnicy tacy jak przykładowo Omar Rekik częstokroć zapewniły wyśmienitym kibicom wiele przeżyć. Potyczki pomiędzy piłkarzami zdarzają się zażarte, nie często bywa jednoznacznie, iż są to widowiska nie warte uwagi. Nieprzerwanie zdarzają się przechodzące do historii bramki oraz asysty, ostre sytuacje z faulem dodające wspaniałe przeżycia oraz przyjemność z meczu. Zachęcamy każdego z kibiców, aby przeglądać mecze piłkarskie pasjonującej ligi Championship oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań i śledzić wszelkie zapowiedzi przyszłych potyczek piłkarskich. West Brom oraz Wigan i ich udział w lidze Championship gwarantuje super emocje oraz sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych uzdolnionych piłkarzy oraz ich zmagań na tak znamienitym stadionie, The Hawthorns.