Spotkanie West Brom - Leicester zakończone wynikiem 1-2

W miniony weekend na stadionie The Hawthorns odbyło się starcie drużyn West Brom i Leicester w ramach 19. kolejki Championship. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem Leicester 2:1, mimo że na przerwę obie ekipy schodziły przy stanie 0:0.

Mecz West Brom - Leicester: 1-2

Dzisiaj na stadionie The Hawthorns odbyło się spotkanie pomiędzy drużynami West Brom i Leicester. Mecz rozegrany został w ramach 19. kolejki ligi Championship. Sędzią głównym tego spotkania był Tim Robinson. Wynik końcowy to 1-2 dla gości, którzy zdołali pokonać gospodarzy w ostatnich minutach meczu.

Pierwsza połowa meczu nie przyniosła żadnych bramek. Oba zespoły starały się kontrolować przebieg gry, jednak żadna ze stron nie była w stanie wykorzystać swoich okazji na zdobycie gola. Atmosfera na stadionie była napięta, a kibice utrzymywali wysoki poziom wsparcia dla swoich drużyn.

W 72. minucie meczu to goście z Leicester wyszli na prowadzenie po bramce K. Dewsbury-Halla, który wykorzystał idealne podanie od W. Ndidi. West Brom odpowiedziało jednak szybko, gdyż J. Maja w 89. minucie doprowadził do wyrównania. Wydawało się, że mecz zakończy się remisem, jednak w doliczonym czasie gry, H. Winks ponownie na korzyść Leicester zapewnił swojej drużynie zwycięstwo, ustalając wynik na 1-2.

W trakcie meczu obie drużyny otrzymały żółte kartki. Alex Mowatt i Okay Yokuşlu z West Brom oraz Ricardo Pereira z Leicester zostali ukarani przez sędziego. Nie odnotowano natomiast czerwonych kartek w trakcie spotkania.

Następne mecze dla West Brom to starcia z zespołami Sunderland, Rotherham oraz Stoke City. Natomiast Leicester zmierzy się kolejno z drużynami Plymouth, Millwall oraz Spakenburg.