Derby kontra West Brom, wynik meczu - 1-0

Derby kontra West Brom 1-0.

Pierwsza część spotkania pomiędzy Derby a West Brom zakończyła się wynikiem 0-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-0.

W dniu 2021-12-27 15:00 na stadionie Pride Park Stadium odbył się mecz ligi Championship kolejki 24. Zmierzyły się ze sobą Derby i West Brom.

Gole strzelali: C. Kazim-Richards 58' 1-0

Żółte kartki Derby: Curtis Davies 18' Liam Thompson 20' Richard Stearman 50' Eiran Joe Cashin 90'

Żółte kartki West Brom: Matthew Clarke 36'

Czerwone kartki Derby:

Główny sędzia meczu to James Linington, England. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu drużyna Derby zmierzy się już z Reading, następne spotkania z drużynami Coventry i Sheffield Utd. Kolejno natomiast West Brom z Brighton. Następne mecze zagra z drużynami QPR i Peterborough.

W dobie dzisiejszych czasów liczni kibice z entuzjazmem śledzą starcia ligi Championship. Liczące się drużyny futbolowe i piłkarze tacy jak między innymi Curtis Davies Matthew Clarke wielokrotnie gwarantują wyśmienitym sympatykom wiele przeżyć. Cieszące oko potyczki pomiędzy zawodnikami bywają zagorzałe, nie często bywa, że mecze nas męczą. Regularnie zdarzają się idealne asysty czy bramki, nieprzepisowe sytuacje na faul zakończone bardzo często żółtym kartonikiem zapewniające niezapomnianych wrażeń z widowiska. To też warto przeglądać wydarzenia piłkarskiej znakomitej ligi Championship, być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów i śledzić codziennie wszystkie zapowiedzi nadchodzących meczów futbolowych. Derby oraz West Brom i ich udział w Championship zapewnia super wrażenia oraz sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja na najwyższym poziomie. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie live tych utalentowanych sportowców oraz spektakularnej walki pomiędzy nimi na wspaniałym stadionie, Pride Park Stadium.