Mecz między West Brom oraz Bristol City dnia 2024-03-16 15:00 na stadionie The Hawthorns: wynik 2-0

W ostatnim spotkaniu 38. kolejki Championship, drużyna West Brom podejmowała Bristol City na stadionie The Hawthorns. Mecz odbył się dwa dni temu, 16 marca o godzinie 15:00. West Brom zdominowało rywali, zakończyło mecz z wynikiem 2-0, zdobywając bramkę już w pierwszej połowie.

Relacja z Meczu:

Witajcie na The Hawthorns, gdzie dzisiaj West Brom zmierzyło się z Bristol City w meczu pełnym emocji i zwrotów akcji. Od samego początku atmosfera na stadionie była niesamowita, kibice dopingowali swoje drużyny, a zawodnicy wychodzili na boisko w pełnym skupieniu.

Po zaciętej walce to gospodarze jako pierwsi objęli prowadzenie. W 45. minucie to T. Fellows strzelił gola na 1-0 po asyście O. Yokuşlu, co wywołało ogromne emocje na trybunach.

Po przerwie West Brom kontynuowało swoją dobrą grę i w 50. minucie J. Wallace podwyższył wynik na 2-0 po zagraniu C. Townsenda, co jeszcze bardziej wzmocniło przewagę gospodarzy.

Obie drużyny starały się odnaleźć rytm, co skutkowało kilkoma kartkami. Conor Townsend, Okay Yokuşlu, Cédric Kipré i Alex Palmer otrzymali żółte kartki po stronie West Brom, natomiast Jason Knight i Taylor Gardner-Hickman zostali ukarani kartkami po stronie Bristol City.

Mimo wzmożonej walki, żadna z drużyn nie zdołała zdobyć więcej bramek, a ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 2-0 na korzyść West Brom. Emocjonujące starcie zakończyło się sukcesem gospodarzy, którzy mogą być dumni ze swojego występu.

Następne spotkania czekające West Brom to starcia z Millwall, Watford oraz Stoke City, natomiast Bristol City zmierzy się z Leicester, Plymouth i Sunderland. Kibice obu drużyn z niecierpliwością oczekują kolejnych emocji na boisku. To było pełne pasji starcie, które na długo pozostanie w pamięci wszystkich fanów piłki nożnej.