Spotkanie Coventry vs West Brom zakończone wynikiem 1-0

Coventry vs West Brom, wynik końcowy 1-0. W dniu 2022-12-21 19:45 na stadionie The Coventry Building Society Arena rozegrał się znakomity mecz futbolowy ligi Championship kolejki 9. Na przeciw siebie stanęły Coventry i West Brom.

Pierwsza połowa meczu między Coventry i West Brom zakończyła się wynikiem 0-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-0.

Gole strzelali: V. Gyökeres 90' 1-0

Żółte kartki Coventry: Jack Burroughs 64' Jake Bidwell 85'

Żółte kartki West Brom: Taylor Gardner-Hickman 90'

Czerwone kartki Coventry:

Sędzią głównym tego spotkania był Keith Stroud, England. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Coventry stanie naprzeciw Cardiff, następne spotkania z drużynami Bristol City i Wrexham natomiast West Brom z Preston. Następne mecze zagra z drużynami Reading i Chesterfield.

Fani piłki nożnej śledzą pasjonujące potyczki ligi Championship. Ciekawe piłkarskie zespoły i piłkarze jak Jack Burroughs Taylor Gardner-Hickman stale gwarantują pierwszorzędnym miłośnikom futbolu wiele wrażeń. Bardzo często natrafiamy na bezwzględne faule, wspaniałe asysty i bramki zapewniające niezapomnianych wrażeń z widowiska sportowego. Interesujące potyczki między zawodnikami z ligi bywają niezwykle nieustępliwe, rzadko okazuje się, iż są to potyczki nudne. Zachęcamy, aby przeglądać każdego dnia zapowiedzi przyszłych zmagań piłkarskich, być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań i przeglądać spotkania piłkarskiej znakomitej ligi Championship. Coventry i West Brom oraz ich udział w Championship zapewnia super wrażenia i sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie live tych wszechstronnych sportowców i widowiskowej walki między nimi na tak znamienitym stadionie, The Coventry Building Society Arena.