Dnia 2022-10-08 14:00 na obiekcie The Hawthorns odbył się mecz między West Brom oraz Luton zakończony wynikiem 0-0

West Brom vs Luton wynik 0-0.

Pierwsza połowa meczu między West Brom oraz Luton zakończyła się 0-0. Końcowy wynik spotkania to 0-0.

Dnia 2022-10-08 14:00 na obiekcie sportowym The Hawthorns rozegrał się interesujący mecz futbolowy ligi Championship kolejki 14. Zmierzyły się ze sobą West Brom oraz Luton.

Gole strzelali:

Żółte kartki West Brom: Okay Yokuşlu 59'

Żółte kartki Luton: Sonny Bradley 57'

Czerwone kartki Luton:

Główny arbiter spotkania - David Webb, England. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu West Brom zmierzy się już z Reading, następne spotkania z drużynami Bristol City oraz Millwall natomiast Luton zmierzy się z QPR. Następne mecze zagra z drużynami Norwich oraz Watford.

Wielu fanów śledzi poczynania, które startują w lidze Championship. Interesujące piłkarskie drużyny oraz piłkarze jak Okay Yokuşlu Sonny Bradley stale serwują kapitalnym sympatykom wiele przeżyć. Natrafiamy na ostre faule, książkowe sytuacje podbramkowe i asysty dodające wyjątkowe przeżycia oraz przyjemność z meczu. Walki między graczami bywają bardzo zażarte, nie często bywa, że zmagania nie są interesujące. Zachęcamy, żeby śledzić codziennie zapowiedzi przyszłych ligowych potyczek futbolowych, być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów oraz przeglądać spotkania sportowe pasjonującej ligi Championship. Udział takich drużyn jak West Brom oraz Luton w lidze Championship gwarantuje niezapomniane emocje oraz sprawia, że futbol to rywalizacja na najwyższym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie live tych wybitnych sportowców oraz ich zmagań na widowiskowym stadionie jak The Hawthorns.