West Ham vs Nottingham Forest, wynik spotkania 4-0

W dniu 2023-02-25 15:00 na obiekcie sportowym London Stadium odbył się mecz futbolowy ligi Premier League kolejki 25 pomiędzy West Ham a Nottingham Forest.

Pierwsza połowa spotkania między West Ham i Nottingham Forest zakończyła się 0-0. Końcowy wynik spotkania to 4-0.

Gole strzelali: D. Ings 71' 1-0 J. Bowen D. Ings 73' 2-0 S. Benrahma D. Rice 78' 3-0 S. Benrahma M. Antonio 85' 4-0 Pablo Fornals

Żółte kartki West Ham:

Żółte kartki Nottingham Forest:

Czerwone kartki West Ham:

Czerwone kartki Nottingham Forest:

Sędzią głównym tego spotkania był Jarred Gillett, Australia. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna West Ham zmierzy się już z Manchester United, następne spotkania z drużynami Brighton oraz AEK Larnaca a Nottingham Forest z Everton. Następne mecze zagra z drużynami Tottenham oraz Newcastle.

Liczni kibice śledzą poczynania w lidze Premier League. Mocne piłkarskie zespoły oraz piłkarze jak nieraz zagwarantowały wspaniałym kibicom emocje z najwyższej półki. Nieprzerwanie trafiamy na zapadające w pamięć sytuacje podbramkowe oraz asysty, nieczyste faule zapewniające niezapomnianych wrażeń z widowiska. Potyczki między graczami z ligi bywają nader nieustępliwe, nie często okazuje się, że są to spotkania nie warte uwagi. To też warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań, przeglądać mecze piłkarskie popularnej ligi Premier League oraz śledzić każdego dnia wszelkie zapowiedzi przyszłych emocjonujących potyczek piłkarskich. Uczestnictwo takich lubianych zespołów jak West Ham i Nottingham Forest w lidze Premier League gwarantuje niezapomniane emocje i sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie "live" tych wybitnych sportowców i ich zmagań na historycznym stadionie jak London Stadium.