Na stadionie The Hawthorns odbył się mecz West Brom - Bristol City zakończony wynikiem 0-2

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy West Brom i Bristol City wynik wynosił 0-2. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 0-2.

Dnia 2022-10-18 19:00 na obiekcie sportowym The Hawthorns rozegrał się mecz futbolowy ligi Championship kolejki 16. Zmierzyły się ze sobą West Brom i Bristol City.

Gole strzelali: J. Williams 32' 0-1 N. Wells 45' 0-2 A. Semenyo

Żółte kartki West Brom: Jake Livermore 31' Martin Kelly 34' Dara O'Shea 90'

Żółte kartki Bristol City: Mark Sykes 71'

Czerwone kartki Bristol City:

Sędzią głównym tego spotkania był Robert Madley, England. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu meczu drużyna West Brom stawi czoła Sheffield Utd, następne spotkania z drużynami Blackpool i QPR natomiast Bristol City z Swansea. Następne mecze zagra z drużynami Sheffield Utd i Middlesbrough.

Bardzo często wierni fani piłki nożnej z entuzjazmem śledzą pasjonujące poczynania ligi Championship. Fascynujące drużyny piłkarskie i piłkarze jak Jake Livermore Mark Sykes nierzadko zaserwowały wyborowym entuzjastom piłki nożnej wrażenia zapadające w pamięć. Zmagania pomiędzy zawodnikami z ligi bywają bardzo zagorzałe, rzadko okazuje się koniec końców, że spotkania nudzą. Systematycznie trafiamy na ostre faule, idealnie wyliczone asysty czy sytuacje podbramkowe, które gwarantują smaczku całemu widowisku. Dlatego też warto oglądać wydarzenia piłkarskiej emocjonującej ligi Championship, być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach i śledzić wszelkie zapowiedzi nadchodzących potyczek futbolowych. West Brom i Bristol City i ich udział w lidze Championship zapewnia niezapomniane wrażenia i sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie "live" tych doświadczonych sportowców i widowiskowej walki pomiędzy nimi na znamienitym stadionie jak The Hawthorns.