Na stadionie Deepdale miał miejsce mecz między Preston oraz West Brom zakończony wynikiem 1-1

Preston - West Brom, wynik końcowy 1-1.

Po pierwszej połowie spotkania między Preston oraz West Brom wynik wynosił 1-1. Końcowy wynik spotkania to 1-1.

W dniu 2021-09-18 14:00 na stadionie Deepdale rozegrał się mecz ligi Championship kolejki 8. Na przeciw siebie stanęły Preston oraz West Brom.

Gole strzelali: B. Whiteman 26' 1-0 E. Riis M. Phillips 45' 1-1

Żółte kartki Preston: S. van den Berg 4'

Żółte kartki West Brom: K. Bartley 76'

Czerwone kartki Preston:

Główny sędzia spotkania to Andy Davies, England. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Preston stawi czoła Cheltenham, następne spotkania z drużynami Birmingham oraz Stoke City a West Brom podejmie QPR. Następne mecze zagra z drużynami Cardiff oraz Stoke City.

Wierni fani futbolu śledzą potyczki, które tyczą się ligi Championship. Utalentowane drużyny piłkarskie z tejże ligi oraz piłkarze jak S. van den Berg K. Bartley nieustannie zapewniają wyśmienitym kibicom emocje z najwyższej półki. Często zdarzają się przechodzące do historii asysty oraz bramki, bezwzględne faule gwarantujące niesamowitych emocji z oglądanego widowiska. Walki między piłkarzami są nader zaciekłe, niezwykle rzadko okazuje się, że zmagania nas męczą. Z tego powodu warto przeglądać codziennie wszystkie zapowiedzi przyszłych potyczek piłkarskich orazśledzić mecze piłkarskie ligi Championship oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów. Preston oraz West Brom oraz ich udział w lidze Championship zapewnia niezapomniane emocje oraz sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju w sercach kibiców. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych utalentowanych piłkarzy oraz widowiskowej walki między nimi na wspaniałym stadionie, Deepdale.