Mecz Swansea - West Brom zakończony wynikiem 2-1

Swansea - West Brom, wynik końcowy 2-1. Dnia 2021-10-20 18:45 na obiekcie sportowym Swansea.com Stadium rozegrał się mecz ligi Championship kolejki 13 pomiędzy Swansea a West Brom.

Po pierwszej połowie spotkania między Swansea a West Brom wynik to 0-1. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 2-1.

Gole strzelali: K. Ahearne-Grant 1' 0-1 C. Robinson J. Piroe 61' 1-1 J. Paterson J. Paterson 83' 2-1 J. Piroe

Żółte kartki Swansea: Jamie Paterson 83' Ryan Bennett 90'

Żółte kartki West Brom: Semi Ajayi 9' Darnell Furlong 43' Jayson Molumby 45' Jake Livermore 69'

Czerwone kartki Swansea:

Sędzią głównym tego spotkania był Simon Hooper, England. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu Swansea zmierzy się już z Peterborough, następne spotkania z drużynami Coventry i Bournemouth natomiast West Brom zmierzy się z Fulham. Następne mecze zagra z drużynami Hull City i Middlesbrough.

Oddani kibice futbolu z dużym entuzjazmem śledzą potyczki, które odbywają się w lidze Championship. Uzdolnione zespoły futbolowe z tej ligi i piłkarze jak Jamie Paterson Semi Ajayi wielokrotnie zaserwowały wyśmienitym kibicom mnóstwo wrażeń. Cieszące oko walki między piłkarzami okazują się zażarte, nie często bywa jednoznacznie, iż są to mecze usypiające. Obserwujemy bezlitosne faule zakończone bardzo często czerwoną kartką, spektakularne gole oraz asysty, które zapewniają wyjątkowe przeżycia i przyjemność z meczu. Z tego względu warto przeglądać wydarzenia piłkarskiej wyjątkowej ligi Championship, być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli i śledzić wszystkie zapowiedzi przyszłych wspaniałych potyczek futbolowych. Udział takich legendarnych zespołów jak Swansea i West Brom z ligi Championship zapewnia niezapomniane emocje i sprawia, iż futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie live tych doświadczonych sportowców i ich zmagań na pamiętnym stadionie, Swansea.com Stadium.