Dnia 2022-04-06 19:00 na obiekcie The Hawthorns odbyło się spotkanie West Brom - Bournemouth zakończone wynikiem 2-0

West Brom - Bournemouth, wynik 2-0.

Pierwsza połowa meczu między West Brom i Bournemouth zakończyła się wynikiem 2-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-0.

W dniu 2022-04-06 19:00 na stadionie The Hawthorns rozegrał się mecz ligi Championship kolejki 30. Na przeciw siebie stanęły West Brom oraz Bournemouth.

Gole strzelali: A. Mowatt 8' 1-0 A. Carroll 12' 2-0 S. Johnstone

Żółte kartki West Brom: Darnell Furlong 56' Kyle Bartley 83' Sam Johnstone 84'

Żółte kartki Bournemouth: Jordan Zemura 45' Lloyd Kelly 52' Dominic Solanke 83'

Czerwone kartki Bournemouth:

Sędzią głównym tego spotkania był Keith Stroud, England. Asystowało mu trzech sędziów. W następnym meczu West Brom stanie naprzeciw Blackpool, następne spotkania z drużynami Nottingham Forest oraz Coventry. Kolejno natomiast Bournemouth z Middlesbrough. Następne mecze zagra z drużynami Coventry oraz Fulham.

W dzisiejszych czasach liczna grupa fanów futbolu z dużym zapałem śledzi starcia w lidze Championship. Interesujące zespoły piłkarskie z ligi oraz zawodnicy tacy jak Darnell Furlong Jordan Zemura często zapewniają fantastycznym kibicom mnóstwo emocji. Zmagania między graczami bywają nader nieustępliwe, nie często bywa, iż są to mecze usypiające. Regularnie obserwujemy brutalne faule, wyśmienite asysty i gole, które dodają niesamowite wrażenia z meczu. To też warto śledzić zapowiedzi przyszłych wspaniałych potyczek piłkarskich, być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań oraz oglądać mecze piłkarskie emocjonującej ligi Championship. Udział takich legendarnych drużyn jak West Brom i Bournemouth w lidze Championship gwarantuje super wrażenia i sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie live tych doświadczonych piłkarzy i ich zmagań na pamiętnym stadionie, The Hawthorns.