Dnia 2022-04-03 14:00 na obiekcie St Andrew's Stadium odbył się mecz Birmingham kontra West Brom zakończony wynikiem 1-0

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Birmingham a West Brom zakończyła się 0-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1-0.

Dnia 2022-04-03 14:00 na stadionie St Andrew's Stadium odbył się mecz ligi Championship kolejki 40. Na przeciw siebie stanęły Birmingham i West Brom.

Gole strzelali: Lyle Taylor 67' 1-0

Żółte kartki Birmingham: Lyle Taylor 75' Juninho Bacuna 85'

Żółte kartki West Brom: Jake Livermore 75'

Czerwone kartki Birmingham:

Sędzią głównym tego spotkania był Dean Whitestone, England. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu meczu Birmingham stawi czoła Nottingham Forest, następne spotkania z drużynami Coventry i Blackpool a West Brom z Bournemouth. Następne mecze zagra z drużynami Stoke City i Blackpool.

Coraz częściej oddani fani śledzą pasjonujące potyczki, które tyczą się ligi Championship. Ciekawe piłkarskie zespoły z tejże ligi i zawodnicy tacy jak przykładowo Lyle Taylor Jake Livermore nieustannie gwarantują fantastycznym sympatykom emocje z najwyższej półki. Trafiamy na ostre faule zakończone niejednokrotnie żółtą kartką, idealnie wyliczone asysty czy sytuacje podbramkowe, które gwarantują niesamowitych emocji z oglądanego widowiska. Zmagania pomiędzy piłkarzami z ligi okazują się bezkompromisowe, nie często bywa, iż są to widowiska statyczne. Warto więc śledzić mecze piłkarskie pasjonującej ligi Championship oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań i śledzić każdego dnia wszelkie zapowiedzi nadchodzących potyczek futbolowych. Birmingham oraz West Brom oraz ich udział w Championship zapewnia wspaniałe emocje oraz sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie live tych wszechstronnych piłkarzy oraz widowiskowej walki pomiędzy nimi na znamienitym stadionie jak St Andrew's Stadium.