Dnia 2022-08-30 18:45 miało miejsce spotkanie pomiędzy Wigan i West Brom zakończone wynikiem 1-1

Wigan kontra West Brom 1-1. Dnia 2022-08-30 18:45 na obiekcie sportowym DW Stadium rozegrał się znakomity mecz ligi Championship kolejki 7. Na przeciw siebie stanęły Wigan i West Brom.

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Wigan i West Brom wynik to 1-1. Końcowy wynik meczu to 1-1.

Gole strzelali: J. Magennis 6' 1-0 J. Kerr K. Ahearne-Grant 22' 1-1

Żółte kartki Wigan: Josh Magennis 45' James McClean 69'

Żółte kartki West Brom: Jayson Molumby 73' Matt Phillips 80'

Czerwone kartki Wigan:

Sędzią głównym tego spotkania był Andy Woolmer, England. Pomagało mu trzech doświadczonych sędziów. W następnym meczu drużyna Wigan stawi czoła Blackburn, następne spotkania z drużynami Huddersfield i Reading. Kolejno natomiast West Brom z Coventry. Następne mecze zagra z drużynami Birmingham i Norwich.

Bardzo często wierni fani futbolu śledzą interesujące poczynania ligi Championship. Fascynujące futbolowe drużyny z ligi i zawodnicy tacy jak Josh Magennis Jayson Molumby nieustannie gwarantują wyborowym fanom emocje z najwyższej półki. Potyczki pomiędzy graczami z ligi okazują się nader nieustępliwe, nie często zdarza się, że są to zmagania nużące. Obserwujemy ostre faule zakończone bardzo często żółtym kartonikiem, spektakularne asysty czy sytuacje podbramkowe, które gwarantują niezapomnianych wrażeń z widowiska sportowego. Warto więc oglądać mecze futbolowe popularnej ligi Championship i być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów i przeglądać zapowiedzi nadchodzących emocjonujących potyczek piłkarskich. Wigan i West Brom jak ich udział w lidze Championship gwarantuje super emocje i sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie live tych wszechstronnych sportowców i spektakularnej walki pomiędzy nimi na znamienitym stadionie, DW Stadium.