Spotkanie Norwich - West Brom na stadionie Carrow Road: wynik końcowy 1-1

Pierwsza część spotkania między Norwich i West Brom zakończyła się wynikiem 0-1. Końcowy wynik meczu to 1-1.

W dniu 2022-09-17 14:00 na stadionie Carrow Road odbył się interesujący mecz piłkarski ligi Championship kolejki 11 pomiędzy Norwich a West Brom.

Gole strzelali: D. O'Shea 9' 0-1 J. Swift S. Byram 68' 1-1 T. Pukki

Żółte kartki Norwich: Max Aarons 58'

Żółte kartki West Brom: Darnell Furlong 85'

Czerwone kartki Norwich:

Główny sędzia meczu to Thomas Bramall, England. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu drużyna Norwich zmierzy się już z Blackpool, następne spotkania z drużynami Reading oraz Preston a West Brom z Swansea. Następne mecze zagra z drużynami Preston oraz Luton.

W dobie dzisiejszych czasów wierni kibice śledzą poczynania, które mają miejsce w lidze Championship. Ciekawe drużyny piłkarskie z ligi oraz piłkarze tacy jak przykładowo Max Aarons Darnell Furlong systematycznie serwują wspaniałym fanom wrażenia z najwyższej półki. Niesamowite potyczki między piłkarzami są bezkompromisowe, rzadko zdarza się ostatecznie, że mecze nie są interesujące. Nieustannie trafiamy na brutalne sytuacje z faulem, wyjątkowe asysty oraz gole zapewniające niezapomnianych wrażeń z widowiska sportowego. To też warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań i śledzić widowiska sportowe popularnej ligi Championship oraz śledzić codziennie wszelkie zapowiedzi przyszłych potyczek futbolowych. Norwich i West Brom jak ich udział w lidze Championship zapewnia super wrażenia i sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju w sercach kibiców. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych utalentowanych piłkarzy i spektakularnej walki między nimi na znamienitym stadionie jak Carrow Road.