Dnia 2023-09-02 14:00 na stadionie The Hawthorns miał miejsce mecz między West Brom oraz Huddersfield - wynik końcowy 1-2

West Brom kontra Huddersfield, wynik końcowy 1-2. Dnia 2023-09-02 14:00 na obiekcie sportowym The Hawthorns odbył się znakomity mecz ligi Championship kolejki 5 pomiędzy West Brom a Huddersfield.

Pierwsza połowa meczu między West Brom a Huddersfield zakończyła się 0-1. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 1-2.

Gole strzelali: D. Burgzorg 33' 0-1 J. Swift 52' 1-1 B. Thomas-Asante J. Rudoni 90' 1-2 K. Harratt

Żółte kartki West Brom: John Swift 90'

Żółte kartki Huddersfield: Josh Ruffels 41'

Czerwone kartki Huddersfield:

Sędzią głównym tego spotkania był James Linington, England. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu West Brom stawi czoła Bristol City, następne spotkania z drużynami Watford oraz Millwall. Kolejno natomiast Huddersfield zmierzy się z Rotherham. Następne mecze zagra z drużynami Stoke City oraz Coventry.

Bardzo często wierni fani z dużym entuzjazmem śledzą starcia ligi Championship. Ciekawe futbolowe zespoły oraz zawodnicy jak John Swift Josh Ruffels nieustannie zapewniają własnym entuzjastom emocje zapadające w pamięć. Wspaniałe walki między drużynami futbolowymi są zajadłe, nie często zdarza się, iż są to mecze nie warte uwagi. Nieprzerwanie natrafiamy na wyjątkowe asysty i gole, bezwzględne sytuacje z faulem, które gwarantują smaczku całemu wydarzeniu. Warto więc śledzić każdego dnia zapowiedzi przyszłych potyczek piłkarskich, przeglądać wydarzenia piłkarskiej pasjonującej ligi Championship oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań. West Brom i Huddersfield oraz ich udział w lidze Championship gwarantuje niezapomniane emocje i sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju w sercach kibiców. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie "live" tych wybitnych sportowców i spektakularnej walki między nimi na wspaniałym stadionie jak The Hawthorns.