Mecz Bristol City kontra West Brom, wynik końcowy 0-0

Bristol City kontra West Brom 0-0.

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego między Bristol City i West Brom wynik to 0-0. Końcowy wynik spotkania to 0-0.

Dnia 2023-09-16 14:00 na obiekcie sportowym Ashton Gate Stadium odbył się znakomity mecz futbolowy ligi Championship kolejki 6 pomiędzy Bristol City a West Brom.

Gole strzelali:

Żółte kartki Bristol City: Cameron Pring 39' George Tanner 54'

Żółte kartki West Brom: Matt Phillips 30' Jayson Molumby 67'

Czerwone kartki Bristol City:

Czerwone kartki West Brom:

Sędzią głównym tego spotkania był Anthony Backhouse, England. Pomagało mu trzech sędziów. W kolejnym meczu drużyna Bristol City zmierzy się już z Plymouth, następne spotkania z drużynami Leicester i Stoke City. Kolejno natomiast West Brom z Watford. Następne mecze zagra z drużynami Millwall i Preston.

Kibice śledzą potyczki, które dotyczą ligi Championship. Utalentowane zespoły futbolowe z ligi i zawodnicy tacy jak Cameron Pring Matt Phillips nierzadko zagwarantowały kapitalnym kibicom mnóstwo niezapomnianych wrażeń. Zmagania między graczami zdarzają się bardzo zagorzałe, niezwykle rzadko bywa definitywnie, iż mecze nie są warte uwagi. Systematycznie zdarzają się nieczyste faule, zapadające w pamięć asysty czy sytuacje podbramkowe, które dodają wspaniałe wrażenia i przyjemność z meczu. Warto więc śledzić wydarzenia piłkarskiej pasjonującej ligi Championship, być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań i przeglądać codziennie zapowiedzi nadchodzących meczów piłkarskich. Bristol City i West Brom i ich udział w Championship zapewnia super emocje i sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach kibiców. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie live tych doświadczonych sportowców i ich zmagań na pamiętnym stadionie, Ashton Gate Stadium.