Dnia 2021-10-15 19:00 odbył się mecz West Brom kontra Birmingham zakończony wynikiem 1-0

West Brom kontra Birmingham wynik spotkania 1-0. Dnia 2021-10-15 19:00 na obiekcie sportowym The Hawthorns odbył się emocjonujący mecz ligi Championship kolejki 12. Zmierzyły się ze sobą West Brom i Birmingham.

Pierwsza część spotkania pomiędzy West Brom oraz Birmingham zakończyła się wynikiem 0-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-0.

Gole strzelali: K. Ahearne-Grant 75' 1-0 J. Livermore

Żółte kartki West Brom: Matthew Clarke 72' Jordan Hugill 87' Karlan Grant 89'

Żółte kartki Birmingham:

Czerwone kartki Birmingham:

Sędzią głównym tego spotkania był Jeremy Simpson, England. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna West Brom zmierzy się już z Swansea, następne spotkania z drużynami Bristol City i Fulham. Kolejno natomiast Birmingham podejmie Huddersfield. Następne mecze zagra z drużynami Swansea i Middlesbrough.

Coraz częściej zauważamy, iż kibice śledzą ciekawe poczynania w lidze Championship. Interesujące drużyny futbolowe i zawodnicy jak Matthew Clarke często zapewniają fantastycznym kibicom wrażenia sięgające zenitu. Przyciągające uwagę zmagania pomiędzy piłkarzami ligowymi są bezkompromisowe, rzadko bywa, iż są to potyczki mało interesujące. Obserwujemy bezlitosne sytuacje na faul, książkowe asysty oraz sytuacje podbramkowe, które zapewniają niesamowitych emocji z oglądanego meczu. Zachęcamy, aby przeglądać mecze futbolowe profesjonalnej ligi Championship, być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań i przeglądać zapowiedzi przyszłych ligowych zmagań piłkarskich. West Brom oraz Birmingham oraz ich udział w Championship gwarantuje super wrażenia oraz sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych wybitnych piłkarzy oraz widowiskowej walki pomiędzy nimi na znamienitym stadionie jak The Hawthorns.