Spotkanie między West Brom oraz QPR zakończone wynikiem 2-1 na stadionie The Hawthorns

W dniu 2021-09-24 19:00 na obiekcie sportowym The Hawthorns odbył się mecz ligi Championship kolejki 9 pomiędzy West Brom a QPR.

Po pierwszej połowie meczu między West Brom i QPR wynik to 0-1. Końcowy wynik meczu to 2-1.

Gole strzelali: A. Gray 1' 0-1 M. Odubajo K. Grant 75' 1-1 C. Robinson K. Grant 88' 2-1 C. Robinson

Żółte kartki West Brom: J. Hugill 90'

Żółte kartki QPR: O. Kakay 86'

Czerwone kartki QPR:

Sędzią głównym tego spotkania był James Linington, England. Asystowało mu trzech utalentowanych sędziów. W kolejnym spotkaniu West Brom stawi czoła Cardiff, następne spotkania z drużynami Stoke City oraz Birmingham. Kolejno natomiast QPR z Birmingham. Następne mecze zagra z drużynami Preston oraz Fulham.

W dobie dzisiejszych czasów mnóstwo fanów śledzi starcia ligi Championship. Ciekawe piłkarskie zespoły oraz piłkarze tacy jak J. Hugill O. Kakay częstokroć zaserwowały fantastycznym entuzjastom mnóstwo pozytywnych przeżyć. Trafiamy na ostre sytuacje na faul, przepiękne asysty oraz gole zapewniające niezapomnianych wrażeń z widowiska. Zmagania między zawodnikami zdarzają się nieustępliwe, nie często bywa, iż są to spotkania mało interesujące. Warto więc śledzić każdego dnia zapowiedzi nadchodzących meczów futbolowych i być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań oraz śledzić widowiska sportowe znakomitej ligi Championship. West Brom i QPR i ich udział w lidze Championship gwarantuje wspaniałe emocje i sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie na żywo tych wszechstronnych piłkarzy i ich zmagań na znamienitym stadionie, The Hawthorns.