Cardiff kontra West Brom, wynik meczu - 0-4

Cardiff kontra West Brom 0-4. Dnia 2021-09-28 18:45 na obiekcie sportowym Cardiff City Stadium rozegrał się mecz futbolowy ligi Championship kolejki 10. Na przeciw siebie stanęły Cardiff oraz West Brom.

Po pierwszej połowie meczu między Cardiff a West Brom wynik to 0-1. Końcowy wynik meczu to 0-4.

Gole strzelali: Karlan Grant 5' 0-1 Adam Reach Curtis Nelson 56' 0-2 Alex Mowatt 75' 0-3 Matt Phillips 82' 0-4 Grady Diangana

Żółte kartki Cardiff: James Collins 39'

Żółte kartki West Brom: Kyle Bartley 42'

Czerwone kartki Cardiff:

Główny sędzia meczu to Graham Scott, England. Pomagało mu trzech sędziów. W kolejnym meczu drużyna Cardiff zmierzy się już z Reading, następne spotkania z drużynami Swansea oraz Fulham a West Brom z Stoke City. Następne mecze zagra z drużynami Birmingham oraz Swansea.

W dzisiejszych czasach mnóstwo fanów futbolu z zaangażowaniem śledzi starcia ligi Championship. Interesujące zespoły futbolowe oraz piłkarze tacy jak m.in. James Collins Kyle Bartley nieustannie gwarantują własnym miłośnikom wrażenia zapadające w pamięć. Niesamowite walki między zawodnikami bywają nader nieustępliwe, bardzo rzadko bywa, iż są to zmagania nudne. Bardzo często zdarzają się wyśmienite asysty oraz sytuacje podbramkowe, bezlitosne sytuacje na faul dodające niesamowitych emocji z oglądanego widowiska futbolowego. Z tego powodu warto przeglądać wszelkie zapowiedzi nadchodzących potyczek futbolowych orazprzeglądać spotkania piłkarskie popularnej ligi Championship oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań. Cardiff oraz West Brom i ich udział w lidze Championship gwarantuje super wrażenia oraz sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych doświadczonych sportowców oraz ich zmagań na widowiskowym stadionie, Cardiff City Stadium.