Spotkanie między Middlesbrough oraz West Brom zakończone wynikiem 2-1 dnia 2022-02-22 19:45 na stadionie Riverside Stadium

Middlesbrough kontra West Brom, wynik 2-1.

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego między Middlesbrough a West Brom wynik to 0-1. Końcowy wynik spotkania to 2-1.

W dniu 2022-02-22 19:45 na obiekcie sportowym Riverside Stadium odbył się mecz piłkarski ligi Championship kolejki 34. Na przeciw siebie stanęły Middlesbrough oraz West Brom.

Gole strzelali: J. Molumby 28' 0-1 P. McNair 60' 1-1 M. Tavernier M. Tavernier 69' 2-1 D. Watmore

Żółte kartki Middlesbrough: Isaiah Jones 86' Jonathan Howson 90'

Żółte kartki West Brom: Jayson Molumby 31' Adam Reach 37' Darnell Furlong 86'

Czerwone kartki Middlesbrough:

Sędzią głównym tego spotkania był Salisbury Michael, England. Asystowało mu 3 sędziów. W następnym spotkaniu Middlesbrough zmierzy się już z Tottenham, następne spotkania z drużynami Luton oraz Sheffield Utd. Kolejno natomiast West Brom zmierzy się z Swansea. Następne mecze zagra z drużynami Hull City oraz Huddersfield.

W dzisiejszych czasach wierni kibice futbolu śledzą poczynania ligi Championship. Utalentowane futbolowe drużyny z ligi oraz zawodnicy jak Isaiah Jones Jayson Molumby systematycznie sprawiają własnym stałym miłośnikom futbolu emocje zapadające w pamięć. Interesujące potyczki między piłkarzami ligowymi okazują się bardzo zajadłe, rzadko zdarza się, że zmagania nudzą fana. Ustawicznie obserwujemy brutalne sytuacje z faulem zakończone pokazaniem żółtego kartonika, książkowe asysty i sytuacje podbramkowe dodające wspaniałe wrażenia z meczu. Serdecznie zachęcamy każdego kibica, żeby być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań i przeglądać mecze futbolowe wyjątkowej ligi Championship oraz śledzić wszelkie zapowiedzi nadchodzących ligowych meczów piłkarskich. Middlesbrough i West Brom oraz ich udział w lidze Championship zapewnia super emocje i sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach fanów. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie na żywo tych doświadczonych sportowców i ich zmagań na tak znamienitym stadionie jak Riverside Stadium.