Mecz West Brom vs Derby zakończony wynikiem 0-0

West Brom vs Derby 0-0.

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy West Brom a Derby zakończyła się 0-0. Końcowy wynik spotkania to 0-0.

W dniu 2021-09-14 19:00 na stadionie The Hawthorns odbył się znakomity mecz ligi Championship kolejki 7. Na przeciw siebie stanęły West Brom oraz Derby.

Gole strzelali:

Żółte kartki West Brom: J. Livermore 45'

Żółte kartki Derby: L. Buchanan 33'

Czerwone kartki Derby:

Główny arbiter spotkania to K. Friend. Pomagało mu trzech doświadczonych sędziów. W kolejnym meczu West Brom stanie naprzeciw QPR, następne spotkania z drużynami Cardiff oraz Stoke City a Derby zmierzy się z Sheffield Utd. Następne mecze zagra z drużynami Reading oraz Swansea.

Kibice z dużym zaangażowaniem śledzą ekscytujące potyczki ligi Championship. Utalentowane zespoły piłkarskie oraz zawodnicy tacy jak J. Livermore L. Buchanan niejednokrotnie zagwarantowały wyśmienitym miłośnikom futbolu wiele niesamowitych emocji. Cieszące oko zmagania pomiędzy zawodnikami z ligi są bardzo zaciekłe, nie często okazuje się koniec końców, że są to widowiska nużące. Zdarzają się bezlitosne faule kończące się bardzo często czerwonym kartonikiem, wyjątkowe asysty oraz bramki zapewniające niezapomnianych wrażeń z widowiska sportowego. Zachęcamy każdego fana futbolu, aby być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań, oglądać mecze piłkarskie ligi Championship oraz śledzić każdego dnia wszelkie zapowiedzi nadchodzących emocjonujących zmagań futbolowych. Udział takich zespołów jak West Brom i Derby z ligi Championship gwarantuje super wrażenia i sprawia, że piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie "live" tych wszechstronnych piłkarzy i widowiskowej walki pomiędzy nimi na wspaniałym stadionie jak The Hawthorns.